reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

ania jestem realistka i nie mam zamiaru ponosic sama odpowiedzialnosci,a co do powrotu to temat drazliwy i sama nie wiem czy dalabym rade zapomniec i wybaczyc, wiec nie wiem tez czy jest sens

katerinka i jak zwykle Ty ponosisz stres i sie denerwujesz, dupek no!!

a co do alimentow to moj kolega z pracy placi ok 11000 na dwojke dzieci, tak go zona zalatwila:))) ale go na to stac, natomiast jakbym miala bulic tyle kasy co miesiac bo bylabym palantem, ktoremu znudzilos ie zycie rodzinne to i tak by mnie kur.wica brala:-D:-D
 
reklama
gjoasia bezsenna was tez pozdrawia i czyta forum ale narazie nie ma sil pisac bo jest wsciekla. powiedziala ze pozniej moze napisze:p
ooo jak ja bym tyle kasy zabuulila od exa to niezle by bylo:D:D niestety moge sobie pomarzyc o takich alimentach tylko
 
Ja też pracowalam i niezle zarabialam , ale teraz jestem w zagrożonej ciąży, między szpitalem a domem i lekarze mówią, że mogę sobie szczerze wybic z glowy powrót do pracy. Nie pracując dostaję minimum czyli ok.900 zl na rękę. Umowy o dzielo z prawami autorskimi mają swoje plusy i minusy jak widać. Skoro miesięcznie musze ponieść koszty na poziomie kilku tys, to teoretycznie tyle mi przyslugje od niego póki w ciąży nie mogę pracować. I za chwilę będzie ten problem na macierzyńskim, że też nie będę miala wystarczających dochodów.Ex też sobie nieźle radzi - w wersji minimum na ok. 15 tys na rękę.Nic od niego dotąd nie chcialam, bo zależalo mi na tym żebysmy się zeszli, ale skoro oświadczyl mi rozkosznie że do siebie nie wrócimy...Wczoraj trafilam do szpitala, nie uwierzycie - z objawami przedwczesnego porodu - w 17 tyg. a lekarz na to, że czymś się musialam przejąć, stąd ten skutek, hmm....ciekawe czym :)
 
samasamotna pozytywne,bede chciala jeszcze raz robic bo to nie moze byc prawda,jeszcze tego mi brakuje paranoja,
a ex stwierdzil to byl najlzejszy tekst NIE MAM UCZUC:tak::tak::tak::tak::tak:i to przeze mnie nie wyszlo i ja mam sie starac
 
samasamotna pozytywne,bede chciala jeszcze raz robic bo to nie moze byc prawda,jeszcze tego mi brakuje paranoja,
a ex stwierdzil to byl najlzejszy tekst NIE MAM UCZUC:tak::tak::tak::tak::tak:i to przeze mnie nie wyszlo i ja mam sie starac
co przez Ciebie wyszlo? ze ma zmiany rakowe, czy, ze sie rozstaliscie? I O CO DO CHOLERY MASZ SIE STARAC?????????????????
 
ania z porodem nie ma zartow,ja moge tez rodzic szybciej ale mojego exa to nie rusza,
dzisiaj polozyl reke na brzuchu a maly kopal jka oszalaly mnie po zebrach i on o jezu! nie zdaja sobie faceci wogole sprawy z tego co moze sie stac, chce doczekac do konca
 
ania a uznaje dziecko czy zaczyna sie mogac, ze to moze nie jego?

ja tez miala sie spotkac z ex omowic pewne sprawy, ale nie chce tego, bo ie mam na to sily:-(
 
samamamotna: ile masz lat? no i jak to do cholery możliwe, że nic nie wywalczylaś? sprawa byla w sądzie? a co do uznania ojcostwa, to przecież w ciązy wystarczy uprawdopodobnić, że to on jest ojcem, tzn. że byliście razem itp.Jak pomyślę o swoim, który póki co oczywiście mówi, że to jego dziecko i że będzie partycypowal w kosztach (mówi tylko dotąd nie dal ani zlotówki), to jednak sobie myślę, że jak przyjdzie co do czego i uslyszy ile chcę żeby placil, to pewnie też zacznie się jazda pt. nie wiem czy to moje :) chociaż byliśmy ze sobą, mieszkaliśmy i calej rodzinie i przyjaciolom rozglaszal, że się staramy o dziecko.
 
reklama
gjoasia a ja nie mam na to juz nerwow,wszystko sie wali a on co wszystko sie da,ku... nie nie nie nie,badzmy ludzmi .maly teraz jest najwaznijeszy, a jak bedzie tak dalej to nawet sie nie dowie ze urodzilam
 
Do góry