reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
samasamotna ja wlasnie pzrez nie wiedze pani urzedniczki strace jak narazie 500 zl a dalej zobaczymy,to sa grosze i ty musisz latac jak głupia i o swoje sie prosic
 
panegiryka ze mnie tez zrobi dziwke, to boli mnie najbardziej bo byl ze mna 1,5roku. a na rozprawie sie pewnie dowiem dlaczego to taka i owaka ze mnie. ja sobie niewyobrazam ze potem moglabym z nim byc np dla dobra dziecka
ja tez sie szykuje ze wcale rozowo nie bedzie. postaram sie przygotowac jak najlepiej. ale na pewne sprawy sie nie ma wplywu jak np na sedzie. i nawet jesli zrobi ze mnie niewiadomo kogo nie odpuszcze mu. nie chce ugody trudno
 
Ostatnia edycja:
samasamotna wlasnie dlatego tak wazny jest ten rygor natychmiastowej wykonalnosci by placil. mi cos prawnik wspominal ze jesli by wyszlo ze to nie jego dziecko to kase bede musiala zwrocic. ale ja sie nie boje. bo nie zdradzilam go.
katerinka bo dla mnie jesli facet robi dna to robi z kobiety dziwke.

katerinka czego stracisz 500zl, dlatego ze jesli nie masz zakonczonej sprawy (np o alimenty)to do tylu nie wyplaca rodzinnego? bo alimenty chyba wyplacaja do tylu?jaka niewiedza urzedniczki napisz jesli mozesz to moze ja tego unikne

 
Ostatnia edycja:
ja tez mam 100 % pewnosc , wiem czyje dziecko nosze.
moim zdaniem tez robia dziwke z kobiety ktorej nie wierza..
zreszta ze mnie moj ex zrobil juz szmate ,dziwke i wszytsko co zle...przykre ale coz..:(
 
anowi82 tak jest jesli nie jest ojcem to jeszcze ty pokrywasz koszty dna.to nic niech jest jak jest,
ale ty sie nie kurwisz po ulicach i jestes wspaniala kobieta ktora bedzie miala dzieciatko,
 
anowi Ja jestem ryby, ale nie wiem, czy to dobry znak. Zbyt wrażliwa jestem i się wszystkim przejmuję. A w ciąży to się jeszcze spotęgowało, więc czułam się momentami tragicznie... Jak dla mnie najgorszy znak to byk, jeśli idzie o faceta. Bo i ojciec dziecka i wcześniejszy ex mają ten znak i oboje tak samo pieprznięci :] Z tymi fajkami z Ukrainy to dobry pomysł ;)
młoda Mój gin taki średni, przez większość wizyty, to wypełnia jakieś papiery i wtedy nie można mu przeszkadzać, raz się na mnie wydarł, że o coś pytam, a on wypełnia właśnie. Nie moja wina, że taką pracę wybrał :/ Co do nazwiska, to u mnie nie chodzi nawet o to, czyje lepiej brzmi, tylko ja sobie nie wyobrażam, żeby Kubulek miał inne niż ja.
katerinka ebrzuszek to fajna strona. Od początku ciąży na nią wchodzę :) Mój gin nawet nie wie, że jestem samotną matką, Nie zwierzam mu się. Raz tylko się zwierzyłam, jak przyjaciel umarł, bo chciałam wiedzieć, czy mogę przyjmować coś na uspokojenie. Współczuję tego, co przeżyłaś wtedy w sądzie :/ Jak mój ex chciał wrócić, to też wypisywał piękne tekst, brał mnie nawet na litość :/ 'obecny ex'-faktycznie, trochę to śmiesznie brzmi :p
 
a mam jescze pytanko czy wyrownuja koszty alimentow przez ten czas gdy czekalysmy na rozprawe?? tzn od momentu urodzenia dziecka do momentu zakocnzenia sprawy?
 
reklama
anowi82..rozumiem...ale-za-kazdym-razem-jak-go-widze,slysze-to-naprawde-zle-sie-czuje...moze-mam-alergie...:-p!
nie-bedzie-latwo-powiedziec-dziecku-ze-ojciec-nie-chce-miec-z-nim-nic-wspolnego...wiem:-(!
ale-postaram-sie-dac-moim-dzieciom-tyle-milosci,akceptacji-i-wsparcia...ze-nawet-bez-ojcow-beda-zadowolonymi,kochanymi-wspanialymi-osobami-ktore-zasluguja-na-wszystko-co-najlepsze-w-zyciu:tak::-)!
 
Do góry