reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

abundzu mój chłopak rocznikowo starszy jest ode mnie o rok, w praktyce to tylko 4 miesiące.
samasamotna Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia, czy wróci. Jednak mam nadzieję, że będzie dobrze. Na szczęście nie zachował się jak wielu chłopaków w tym wieku, nie wyzwał mnie i nie zostawił samej z tym wszystkim na głowię. Ma zamiar mi płacic i pomóc mi w wychowaniu dziecka. Ale kto wie... może los się jeszcze do nas uśmiechnie.
anowi82 miło mi Cię poznac, dziękuję za Twoję słowa. Jak na razie to wszystko nie może jeszcze do mnie dojśc... Wiem, że muszę byc silna dla tej małej istotki, ale na razie nie wiem czy sobie z tym wszystkim poradzę.
 
reklama
A wiecie że ja już dawno nie mialam doła żadnego :-D a płakałam tylko ze szczęścia jak moja córcia zaczęła sie głośno smiać :-D jestem dzieczynom bardzo wdzięczna że się mną tutaj zaopiekowały kiedy tego potrzebowałam i wiem jakie to wazne dla każdej nowej :-) teraz już tak naprawdę nie mam czasu ani na doły ani na płacze tylko moja głowa jest pełna innych problemów ... u Was też tak będzie a exowie zejdą na daleki daleki plan ;-)
 
no swiat jest strasznie maly :)
ale fajnie ze ktos sie odezwal z moich rejonow::tak:
Reiko trzymaj sie to dobrze ze nie zostawil cie do konca sama bedzie dobrze trzymam kciuki :**
 
samasamotna ja ze swoim bylam 1,5 roku a okazuje sie ze mi nie wierzy i bedzi robil dna. wiec czeka mnie wyprawa z noworodkiem do rzeszowa(120km) na testy. ja slyszalam ze jesli ojciec wystepuje o ustalenie ojcostwa to niejako mu zaprzecza i wtedy traci wladze rodzicielska. ale to zupelnie go nie zwalnia z obowiazku alimentacyjnego. nawet jesli ojciec nie ma wladzy i nosi mamy nazwisko dziecko ma prawo do dziedziczenia po ojcu. dziewczyny ja nie bede utrudniac kontaktow ojcu z dzieckiem. ale czy myslalyscie CO BEDZIE JESLI TATUS PRZYPOMNI SOBIE O DZIECKU I OD DZIECKA BEDZIE ZADAL ALIMENTOW BO ON MA TRUDNA SYTUACJE? albo bedzie chcial wybierac mu szkole albo przypomni sobie o dziecku gdy bedzie mialo 12 lat i bedzie chcial je wziac na wakacjie do siebie decydowac. niech sie spotyka ale nie decyduje o zyciu.
 
anowi82 to widze ze podobna sytucja..a w Rzeszowie robia tak wogole dna?? bo sie wlasnie zastanawialam i slyszalam ze w rzeszowie nie?. oh no wlasnie i to jest problem bo ojciec tez ma prawo spotykac sie z dzieckiem i dbac o jego przyszlosc..dlatego chyba nie bede utrudniac mu kontaktow jesli bedzie tego chcial z malą . anowi a przypomnij mi w ktorym jestes tygodniu bo mylą mi sie dziewczyny tyle ich tu dzisiaj a tez jestem tutaj nowA:);-)
 
czy myslalyscie CO BEDZIE JESLI TATUS PRZYPOMNI SOBIE O DZIECKU I OD DZIECKA BEDZIE ZADAL ALIMENTOW BO ON MA TRUDNA SYTUACJE? albo bedzie chcial wybierac mu szkole albo przypomni sobie o dziecku gdy bedzie mialo 12 lat i bedzie chcial je wziac na wakacjie do siebie decydowac. niech sie spotyka ale nie decyduje o zyciu.

Dokładnie przeraża mnie ta sama myśl ... mi się tym razem jeszcze nie udało pozbawić swojego ex praw bo w sadzie dano mu szansę na bycie dobrym tatusiem i muszę przynajmniej rok odczekac. Ale niech tylko ten rok minie to napewno od razu postaram się o to ponownie.
 
anowi82dokładnie masz rację,właśnie ja też tak myślę że jak mu się odwidzi za jakiś czas jak dzidziek będzie odchowany, to nagle sobie zacznie rościć jakieś prawa. Albo jak trzeba będzie załatwiać cos poważnego z lekarzami to zawsze będzie potrzebna jego zgoda-niewiem czy tego chcę
 
reklama
tak tatus najmadrzejszy pzrypomni sobie jak dziecko bedzie juz odchowane i bez problemu sie nim zajmie,ja tak mialam'
a kontaktow nie bede zabraniac zeby mi po latach dziecko nie powwiedzialo to twoja wina mamo,SAMO WIDZI I CZUJE CO JEST GRANE
 
Do góry