reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Paulinakac ja taki brzuch tez mniej wiecej mialam w 5 miesiacu jak twoj na zdjeciu. W moim profilu w albumie masz zdjecie mojego brzuszka. Dzisiaj jak mnie kolezanka zobaczyla, to stwierdzila ze miala taki brzuch w 9 miesiacu... Wiec chyba naprawde jestem wielka.

A ja juz koncze sie pakowac i jutro wylatuje. Bede za wami tesknic, pewnie uda mi sie wejsc choc na chwilke, by dac znac, jak zyje. A poza tym to musze wam powiedziec, ze mam bardzo silne przeczucie ze urodze wczesniej, niz powinnam. A jak dotad przeczucie w ciazy mnie ani razu nie pomylilo, wiec ... Hm... Oby nie za wczesnie.
 
reklama
kabaretka no nawet nie próbuj wcześniej się rozpakowywać :-).Zabraniam :-D.
No i życzę Ci w takim razie spokojnej podróży i miło spędzonego czasu :-).Troszkę zazdroszczę takiego oderwania się od rzeczywistości :-).
A ja się już nie mogę doczekać czwartkowej wizyty u lekarza,zobaczę mojego synusia :-).Te wizyty u lekarza poprawiają mi humor :-).
Miłego wieczorku życzę i spokojnej nocy :-)
 
Milkada obiecuje, poczekam na Ciebie, umowimy sie na ten sam dzien i ta sama godzine, ze zaczniemy, a potem to juz wyscigi sobie zrobimy:-D:-D:-D
Fajna odskocznia, a potem zreszta od razu niemalze swieta wiec tez wyjezdzam do rodzinki a potem to juz polowa kwietnia, wiec szybko zleci. A wtedy zostanie tylko 2 miesiace i z gorki ;-) Damy rade.
I daj znac obowiazkowo jak po USG - wejde na BB to zobacze :blink:
Trzymajcie sie!!!!
 
Paulinakac dzieki :confused2::laugh2:
Wiem, wiem duzy jest. Mama pociesza ze nie taki wielki, a poza tym ze pewnie przestanie rosnac, ale ja w to watpie, a moze mam tam giganta :-p
Bo rosnie mi naprawde szybko - co tydzien tak okolo 2-3 cm w obwodzie wiecej - hmmm, podejrzane :eek:
 
chcialam sie tylko przywitać po dość długiej nieobecności i pochwalić sie, ze już urodziłam; Mój synek przyszedł na świat 17 marca 2009r o godz. 11.23; 3160g i 51cm wielkiego szczęścia;
i do wszystkich oczekujących i czasami wątpiących mam - wierzcie - będzie dobrze a nawet bardzo dobrze; ja przez całą ciąze niby kochałam swojego szkraba, ale w głebi duszy miałam pełno wątpliwosci; teraz.... Kocham Go całym sercem, oddałabym dla Niego wszystko, zakochałam sie w Nim i ... nie wyobrażam już sobie życia bez mojego kochanego Synka;
dziewczyny.... głowy do góry; a bedzie jeszcze łatwiej, bo idzie wiosna a słoneczko daje nam siły
 
Witajcie :-).Słoneczko od rana we Wrocławiu świeci,wiosną pachnie :-) nareszcie :-). Ale humor od rana nie za bardzo dopisuje:-(,śnił mi się ojciec mojego maleństwa ... . A do tego śniło mi się jeszcze że urodziłam wcześniej dzieciątko,chyba zdrowe ale nie za bardzo pamiętam :sorry:,wogóle jakaś taka zmieszana jestem od rana :-(. Sny potrafią wpływać na ludzi,a najbardziej te złe :-(.
A jak tam wasze samopoczucie dziewczyny ?
AdiLea jak tam mała Hania? Miewa jeszcze kolki,czy już jej przeszło.Bo to przecież już duża dziewczyna jest :-). Patrząc na zdjęcia twojej córci bardzo się rozczulam,ale to chyba też wina hormonów :-). Pozdrawiam
 
reklama
Cześć mamusie :-)
jaśmin witamy na forum :-) u mnie też cudne słoneczko i nawet udało mi się wyrwać na godzinkę na zakupy ... potrzeba mi było już trochę więcej tlenu ale jeszcze troszkę i zaczniemy z malutką spacerować sobie codziennie :-)
milkada mi też dzisiaj się śnił tatuś mojej córeczki, zresztą ostatnio śni mi się dosyć często ... może dlatego że o nim myślę a Paulinka jest do niego tak bardzo podobna że nawet jeśli bym chciała zapomnieć to patrzę na nią i widzę jego. Hmmm ... cóż za ironia co ;-) Też czasem miewałam w ciązy dziwne sny ale starałam się ich za bardzo nie analizować bo potem za dużo o tym myślałam. To też nasza świadomość czasem płata nam figle a że mamusie w ciąży są bardzo wrażliwe to potem się denerwują wszystkim.
Teraz już mi zaczyna czasu brakować na wszystko ... malutka już tak nie śpi cały czas a i charakterek zaczyna pokazywać prawdzwy. :-) Najgorzej że do spania potrzebny jej cycuś i czasem już dosłownie nie mam siły do niej ;-) walczymy narazie a ja próbuję nauczyć ją zasypiać ze smoczkiem. Mi to może jeszcze nie przeszkadza ale gorzej jak zostawię z nią babcię i co wtedy ... kto da cycka :-D
Pozdrawiam Was cieplutko i zyczę dobrych nastrojów :-)
 
Do góry