reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

AdiLea ojej to niedobrze, tzn myslalam ze wam sie swietnie uklada, a tatus dziecka sie zmienil, i odtad bedzie dojrzaly itp. :no:Widac nigdy nic nie wiadomo, i trzeba zawsze pamietac o tym, by nie przezyc rozczarowania. Ale wiesz co, nie wyobrazam sobie ze jego matka dala ci do zrozumienia ze chcialaby bez ciebie na spacer z Hania wyjsc. No normalnie to bym chyba w zlosc nie lada wpadla. W koncu to twoje dziecko i ty o wszystkim decydujesz. :angry:
Nie martw sie, wazne co coreczka zdrowa, a wszystko sie jakos na pewno ulozy. :tak:

Milkada ja wlasnie kupilam kilka rzeczy na 56 cm a tak to wiekszosc na 62 cm. A co tego ze lato, to wydaje mi sie ze jak ubiore malego w body i przykryje kocykiem to chyba wystarczy, czy nie? Jejku, mam wrazenie ze ja nic nie wiem... :zawstydzona/y:

A ja dzisiaj stwierdzilam ze wygladam jak slon, taka duza juz jestem. Plaszcz jedyny w ktory sie zapinalam do tej pory tzn jeszcze tydzien temu, juz jest nie do zapiecia. A jeszcze ponad 2 miesiace zostaly, a moja pilka jest juz wieksza od tej najwiekszej - koszykowej. Bosze czyzbym miala wygladac jakbym polknela lekarska :-p:-D
 
reklama
asuzana tak szybko złożyłaś pozew ja mysle zeby dopiero złozyc po świetach bo wtedy bede wiedziała ile potrzebuje kasy na mała.A jeśli moge wiedziec to jak zatytuowałas pozew bo ja mam z tym problem bo znalazłam rózne tytuły

Cześć mamusie :-)
magdalena83 :-) już odpowiadam na Twoje pytanie.
Swój pozew zatytułowałam "Pozew o ustalenie ojcostwa i alimenty", sporo takich podobnych znalazłam w internecie i tak właściwie to na ich podstawie napisałam swój. Doszłam do wniosku, że nie ma na co czekać ze złożeniem bo tak naprawdę nigdy nie przewidzi się czego dziecko będzie potrzebowało w danym miesiącu. Zresztą napisałam tam żeby mi tatuś wyrównał już za marzec bo pomimo tych całych zakupów wcześniejszych okazało się że musiałam jeszcze trochę rzeczy dokupić. Dziecko potrzebuje wiele rzeczy już od dnia urodzenia a częsć z nich okazuje się dopiero w praniu. W pozwie wzięłam pod uwagę to, że np. wynajmuję mieszkanie, poza tym od sierpnia muszę wrócić do pracy i będę potrzebować opiekunkę, do tego ubrania, lekarstwa, pieluchy itp. Sędzia na sprawie przecież będzie doskonale zdawać sobie sprawę ile kosztuje utrzymanie dziecka i myslę że nie muszę dokładnie wymieniać ile czego będę potrzebować. W każdym razie jestem dobrej myśli i czekam na wyznaczenie terminu rozprawy. Może pomyślicie że to trochę szybko ale chcę to mieć już za sobą i przede wszystkim wiedzieć na czym stoję ;-)
AdiLea przykro to czytać że jesteś zawiedziona zachowaniem tatusia swojego maleństwa. Ja podobnie jak milkada nie wyobrażam sobie żeby mi jakaś mamusia stawiała warunki co do wyjścia z dzieckiem i w życiu bym jej nie puściłą ze swoim maleństwem. Jeśli chodzi o dzieci to porafię walczyć jak lwica ;-)
Dziewczyny nie przejmujcie się że te końcowe miesiące są trudne. Musicie zwolnić poprostu tempo teraz bo dzidzie są coraz większe a Wy coraz bardziej odczuwacie zmęczenie tym stanem. Jeszcze niedawno sama narzekałam że już mi się chce wyć bo nie mogę się ruszać przez to moje brzuszysko ;-) aby do przodu :-)
Pozdrawiam :-)
 
Hej dziewczyny! Jak wam weekend mija? Ja dzisiaj mialam leniwy dzien. :-) Nie robienie nic, poza pakowaniem do Hiszpanii. I teraz jestem taka zmeczona, gdybym pewnie byla aktywna czulabym sie lepiej. Ciuszkow dla malego mam coraz coraz wiecej, co mnie bardzo cieszy. :tak: A druga babcia ma zamowic w tym tygodniu wozek wiec bedzie miejmy nadzieje na czas, w koncu czas oczekiwania na nie to 6 tygodni.
A mowie wam brzuszek rosnie urosl w ciagu 10 dni o 3 cm!!!! Czyli obwod juz wynosi 95 cm :szok:co przy mojej posturze wyglada ogromnie :shocked2::shocked2::shocked2:
 
kabaretka wstaw jakąś foteczkę swojego brzusia na odpowiednim wątku z chęcią oglądne :-). Daj znać kiedy dokładnie wyjeżdzasz żebyśmy się o Ciebie nie martwiły :-).

Mnie weekend minął dość pozytywnie,w szkole :-).Tylko dość męcząco,aż nóżki popuchły :sorry2:

Miłego wieczorku życzę :-)
 
Dzien dobry dziewczyny!

Milkada wstawilam zdjecie mego mega brzuszka do swojego albumu, jej widac roznice w porownaniu ze zdjeciem poprzednim.

A do Barcelony wylatuje jutro popoludniu i wracam w nastepny wtorek. Bosze, juz sie nie moge doczekac, choc jestem pelna obaw w tym samym momencie.

Milego dnia wam zycze!
 
kabaretka wow :szok: szok,brzuszek bardzo pokażnych rozmiarów:-D. Mamy kompletnie inne brzuszki :-).Mój mi się wydaje mniejszy i bardziej rozlany na boki :-),tłuszczyk robi swoje :-D
 
Mowilam ze spory ten brzuszek, jak na 28 tydzien!!! To dlatego tak jecze ze czuje sie wielka, ale naprawde brzuch mi rosnie w zastraszajacym tempie. Jak spytalam we srode lekarza czy nie jest za duzy, to on ze zobaczymy jak bedzie pozniej. Eh, mam nadzieje ze dzidzia w srodku nie jest tak duza. USG dopiero 15 kwietnia, a 16 kwietnia zaczynam szkole rodzenia.
 
reklama
Do góry