reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

ania nie jestem z ex od konca maja, ale NIE JESTEM. A z tego co piszesz to Wy sie z exem bawicie w kotka i myszke co nie ulatwia Ci dojscia do siebie. Z tego co pamietam to chyba 2 tygodnie temu znowu sie rozstaliscie, tak?
 
reklama
bezsenna to dobrze że jestes taka bezsenna bo teraz jak znalazł ;-) chociaż może Kubuś tylko tak na poczatku w nocy będzie harcował a potem już pośpi :-) u mnie tak było z Paulisią i teraz nie chce zapeszac ale spi rewelacyjnie (a tfu tfu :-D) tylko czasem śpi dosć szybko i robi mi pobudki o 5.00 rano :-) super że w razie czego jest pod ręką Twoja mama ... a wogóle to jak wrażenia Twojej mamy? chyba we wnuczka zapatrzona jak w obrazek cooo :-) uważaj bo babcie rozpuszczają wnuki niemiłosiernie ;-) wiem co mówię :tak:
abundzu tak wogóle to świetnie Cię znów czytać :-) przyznam Ci się bez bicia że czasem podglądam Cię na fb i Smok to taki laser się robi że niedlugo będziesz chyba musiała pierwsze starajace panny odganiac :-D pozdrawiam :-)
 
czesc asuzana co u CIebie slychac? Dzieciaczki zdrowe?

Cześć gjoasia :-) tak dzieciaczki zdrowiuśkie no i tak trochę się nudzimy w domu przez pogodę. Strach na spacerek gdzieś dalej od domu wyjsć przez pogodę bo jest cieplutko i za moment robi się ciemno i szaleje burza więc staramy się krażyć w bliskiej okolicy. A swoją drogą to nie pamiętam żeby az takie straszne burze kiedyś były jak te w tym roku. Ostatnio nawet bawiłam się w fotografa bo z jednej strony mojego bloku lał deszcz i było ciemno a po drugiej stronie było piekne słońce i śliczne dwie tęcze. Normalnie szok :-)
 

Załączniki

  • DSC00216.jpg
    DSC00216.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC00215.jpg
    DSC00215.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 27
ania_wawa : kochana podziwiam że wogóle jeszcze rozważałaś taką ewentualność... Mój o niczym innym nie marzy ale nie ma tak łatwo. Zresztą ci faceci juz tak mają im trudniej tym ich bardziej kręcisz.:-p

 
Gjoasia, my nie jesteśmy ze sobą dokladnie 3 mce. W ciągu ostatnich 2 tygodni spotkalismy się trzy razy i myslalam że do siebie wrocimy, bo spotkania byly fajne, ale w poniedzialek powiedzial mi ze nie bedzie ze mna.
ania i wlasnie takie rzeczy rozwalaja Ci cala prace nad soba. Moj ex tez chcial sie spotkac, ale niejestem na to gotowa i nie bede ryzykowac kolejna depresja po spotkaniu bo est mi to niepotrzebne
 
asuzana jak u mnie jest tecza to tez szaleje z aparatem, mieszkasz chyba wysoko? podziwia ludzi, ktorzy mieszkaja w wiezowcach i jest burza. ja mam kolo swojego bloku 3 wiezowce i zawsze widze jak pioruny wala w wiezowiec a nie w moj blok i bardzo sie ciesze
 
ania_wawa : kochana podziwiam że wogóle jeszcze rozważałaś taką ewentualność... Mój o niczym innym nie marzy ale nie ma tak łatwo. Zresztą ci faceci juz tak mają im trudniej tym ich bardziej kręcisz.:-p

kitta dobre to ostatni ezdanie, to podsumowanie ich psychiki:)
 
Wiesz Kitta, tak sobie wlasnie mysle, bo im bardziej ja zabiegam tym bardziej on ma mnie w dupie, nie odbiera tel nie odpisuje na smsy itd. Pewnie gdybym od poczatku postawila się to moze juz bylby obok mnie, ale ja nie potrafie, bo ja jestem miekka i zalezy mi i on to wie. Kur... mać!
Ania i dlatego ma Cie w garsci, tak nigdy nie wygrasz a tylko sie dolujesz. zreszta zastanawiam sie jak caly czas mozesz tak tesknic jak on tak postepuje
 
reklama
ohh dziewfczyny ale sie rozpisalyscie:D a ja sobie pospalam teoche bo mnie strasznie krzyze bolaly nie dalo sie wysiedziec okompalam sie i teraz powrocilam:D
hmmm mialam napisac tyyle rzeczy a teraz zapomnialam co do kogo co kto pisał i sie pogubilam:D :rofl2:
 
Do góry