reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

ja po porodzie czulam sie bardzo dobrze stanelam szybko na nogi .tylko szwy nie wpominam zle bo pani mi tak sciagnela ze niech ja szlak trafi .ale kazda kobieta przechodzi na swoj sposob
 
reklama
ale jak by pomysleli czasem to by moze wpadli ze przeciez nie mowilybysmy ze to ich dzieci jak by tak nie bylo ,bo to zaden zaszczyt miec takiego ojca naszych dzieci..;/ no ale ,oni sie zawsze maja za najlepszych ..zal:D

Dokładnie! Ja bym wszystko dała, żeby nie musieć go podawać jako ojca! Ale niestety. On nim jest :/

Krropelka Głupie żarty :/ To od Ciebie zależało, czy w ogóle będziesz chciała utrzymać tą ciążę. Faceci są żałośni. Ja się bardzo boję, że ex będzie dostawał gratulacje :/ I niby za to? Za to, że przypadkowo mnie zapłodnił?
 
Dokładnie! Ja bym wszystko dała, żeby nie musieć go podawać jako ojca! Ale niestety. On nim jest :/

Krropelka Głupie żarty :/ To od Ciebie zależało, czy w ogóle będziesz chciała utrzymać tą ciążę. Faceci są żałośni. Ja się bardzo boję, że ex będzie dostawał gratulacje :/ I niby za to? Za to, że przypadkowo mnie zapłodnił?
moj ex zbiera gratulacje ze bedzie mial syna tylko jakim prawem po tym co zrobil!!!!!!!!!!!!! zrobilabym mu cos naprawde:angry:
 
cześć dziewczyny.. u mnie dzisiaj depresyjnie. od jakichś dwóch tygodni nie biore leków ,które w sumie powinnam brać codziennie. ostatnio jak byłam u psychiatry to chciał mi zwiekszyć dawke, a ja nie chciałam bo sesja to siamto... czuję się paskudnie przed tą chorobe. w sumie wcześniej napisałam posta ale że mnie wybiło a potem się źle zalogowałam to go "straciłam".. a nie mam siły go odnawiać. cóż muszę się pozbierać i wziąśc się w garść. miłego dnia dziewczyny...

a do tego co pisała kabaretka. to ile ja bym dała żebym chociaż raz w oczach ojca mojego dziecka zobaczyła zachwyt nad synem. ech...
 
ja to w ogole mam sprzeczne odczucia. z jednej strony jak patrze na ex z Filipkiem to to jest wspanialy widok :tak:. obaj sie sona bardzo ciesza. ex super bawi sie z Fifkiem i ciagle go rozsmiesza minami, noszeniem, hustaniem. a juz jak go nosi na barana to w ogole jest fajny widoczek. bo Mlody szczerzy wtdey te swoje dwa zabki :-)
ale z drugiej strony wciaz jest we mnie masa zalu za to co bylo. i nie powstrzymuje sie z czestym przypominaniem exowi, ze zostawil synka. ze moglam go przez niego stracic. ze przez to jak sie zachowywal wobec mnie maly mogl byc bardzo nerwowy.
i taka mnie jakas trawi zazdrosc, ze on sie tak moze bezwysilkowo cieszyc Filipkiem.
 
abundzu sama nie wiem co Ci napisac. bo sama wiesz, ze bedzie lepiej. przykro mi, ze Cie tak wzielo :-(. kiedy bedziesz mogla znow zaczac brac leki i po jakim czasie zaczna dzialac?
 
martusia0904 witaj na forum:)
Z tego co sie orientuje to raczej wszystkie mamy zamiar podawac (przynajmniej imie), poniewaz jak nie jestes w zwiazku formalnym to zeby podac pelne dane ojca to on musi wyrazic na to zgode i byc razem z toba w USC. A niektore z nas niestety beda musialy udowadniac swoim ex, ze to oni sa sprawcami:(
 
reklama
Do góry