reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Asuzana tez tak mi sie wydaje, ze jak beda bole te wlasciwe, to bede wiedziala :tak: Przynaj mniej na to licze i tak to sobie tlumacze. ;-) Tak strasznie nie moge sie doczekac. Dzisiaj pakowalam swoje rzeczy, odebralam klucze do mieszkania, a jutro przewozenie rzeczy, wiec bedzie sie dzialo :tak: A moja kochana mamusia bierze wolne na 10 dni po moim porodzie wiec bedzie ze mna non stop, by mi pomoc. :-)

Milkada, u nas nie ma zadnych wymogow, po prostu chcesz znieczulenie i dostajesz. Tak powiedzial mi moj prowadzacy. Moje prawo, tak powinno byc w kazdym szpitalu. A ty powinnas do nas czesciej zagladac, ja tez mialam okres, ze rzadziej pisalam, ale teraz jestem. I ty tez badz, jak dawniej :-) Asuzana ma racje, brakuje twojej dobrej energii:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
A tak już od siebie to powiem Wam że to forum stalo się dla mnie małym nałogiem :) jak tylko mam gdzieś chwilkę wytchnienia to zaraz włączam kompa i siadam do czytania :) czasem strasznie brakuje mi towarzystwa a tutaj jest zawsze z kim pogadać :) zresztą nawet jesli już dzwonię do jakiejś koleżanki to smieję się że moje zycie jest teraz mało ciekawe dla innych, mogę pogadać o kupkach, mleczku, pieluszkach, itp. :) normalnie strach będzie wrócić po macierzyńskim do świata realnego :)))
 
A tak już od siebie to powiem Wam że to forum stalo się dla mnie małym nałogiem :) jak tylko mam gdzieś chwilkę wytchnienia to zaraz włączam kompa i siadam do czytania :) czasem strasznie brakuje mi towarzystwa a tutaj jest zawsze z kim pogadać :) zresztą nawet jesli już dzwonię do jakiejś koleżanki to smieję się że moje zycie jest teraz mało ciekawe dla innych, mogę pogadać o kupkach, mleczku, pieluszkach, itp. :) normalnie strach będzie wrócić po macierzyńskim do świata realnego :)))

Ja mam wrazenie ze nie mam o czym rozmawiac ze znajomymi, ktorzy dzieci nie maja :-p Ale staram sie, oj staram.;-)
 
Nie było mnie parę godzin, a wy się tak rozpisałyście :) Ale to fajnie, jest co czytać ;)
Widzę, że kolejna dziewczyna dołączyła. Witam anowi82 :) Mam nadzieję, że to forum Ci pomoże, tak jak pomogło mi. Gratuluję synka ;)
kabaretka Też mam czasem takie wrażenie i głupio się z tym czuję, bo jednak jeszcze parę miesięcy temu żyłam jak zwykła nastolatka, a potem ciąża i wielkie zmiany w życiu. Ale mimo iż starzy znajomi się wykruszają, to pojawiają się nowi i to mnie cieszy :)
 
Witam was!

Jest 6:15 RANO - nie spie od ponad godziny, a udalo mi sie usnac ok 1 w nocy, wiec jestem strasznie niezadowolona. Ja w koncu tak kocham spac, ale te wstawanie na siku w nocy po 10 razy, plus mega wiercenie sie malego, rozbudzilo mnie dzis kompletnie. Pewnie po poludniu padne z wycienczenia, przespie sie w dzien i w nocy znowu to samo... :confused2: Ale jecze, co:-D

No, dziewczyny pobudka ;-) Popisalabym z kims :-p
 
kabaretka Ja wstałam dopiero teraz. Dobrze mi, co? ;) Dla mnie 6 rano to jakaś barbarzyńska pora, więc współczuję. No ale niedługo każda z nas będzie musiała się przyzwyczaić do tego, że to pora jak każda inna ;) I dla naszych dzieciaczków nie będzie różnicy, czy to poranek, czy środek nocy ;) A z tym wstawaniem w nocy, to naprawdę 10 razy, czy tak w przybliżeniu? Bo ja wstaję do łazienki tak 3-4 razy w nocy i szczerze mówiąc to już się przyzwyczaiłam i nie przeszkadza mi to. A Ty miesiąc temu ile razy chodziłaś?
Jeszcze niewiele Ci zostało, dasz radę! :)
 
Witam wszystkich!
Dzieki bezsenna za powitanie!
forum mi na pewno pomoze bo jestesmy w podobnej sytuacji. przerazajace jest to ze wydaje ci sie ze znasz swojego faceta (ja bylam z nim 1,5roku) a nagle okazuje sie ze jest taki nieodpowiedzialny gowniarz. szkoda ze jest po 30stce. zawsze wydawalo mi sie ze starszy to rozsadniejszy odpowiedzialny a na to nie ma reguly niestety. ale dla naszych istotek trzeba sie wziasc w garsc i do przodu. w lutym sie dowiedzialam ze jestem w ciazy. marzec przeryczalam (z nerwow schudlam 4kilo) dobrze ze mnie mdlosci ominely bo jeszcze bardziej bym schudla. a od kwietnia ukladam sobie swiat na nowo. organizuje ile sie da dla mego SEWERYNKA. zlozylam wniosek o mieszkanie z gminy (moze sie uda?trzeba wierzyc) bylam u prawnika zapytac o mnostwo spraw. w maju poszlam do pracy (nic nie powiedzialam ze jestem w ciazy)przepracowalam 4dni i poszlam na zwolnienie. bedziemy mieli za co zyc. i malego odchowam bo bedzie mial 1,5 roku jak skonczy mi sie kuroniowka wtedy latwiej bedzie pojsc do pracy niz zostawic 4miesiecznego bobasa.
Wszystkim Wam życze siły wiary i odwagi dla naszych dzieciaczkow!
 
angee77 w szpitalu nie bedziesz sama bedzie z toba twoja kruszynka. a glupio to powinno byc (sorry)ale ojcu dziecka ze taki nieodpowiedzialny ze nie jest z wami. nam wszystkim jeszcze napewno sie ulozy!!!!!!!
 
anowi82 Jeszcze niedawno był październik, w którym ja zaszłam w ciążę, a już niebawem będzie październik, w którym Ty rodzisz ;) Ale szybko ten czas mija. Mam nadzieję, że Ci się nie dłuży. Już jesteś prawie na półmetku :)
 
reklama
Mi sie dluzy... ja juz nie chce czekac... bardziej chodzi o to, ze nie mam sily na wiele. A do toalety wstaje ok 6 razy w nocy, poza tym jakos wczesniej latwiej bylo spac, teraz trudniej... ale jecze...
 
Do góry