reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Asiap84 to źle że chce się nie zająć? Myślisz że to nie jest szczere ? Pytam bo ja bym nie dala ojcu dziecka bo wiem że nie obchodzi go syn.
 
reklama
Już wiem że udawanie jak u mnie. Robią wszystko żeby tylko dobrze wypaść przed sedzina i dostać male alimenty
 
Tak Eiko bo zanim złożyłam pozew to potrafił nie odzywać się przez 2 tygodnie jak przyjechał raz na tydzień to już był cud. A po tym co mi zrobił i ile kłamstw szło od niego to mu poprostu nie ufam. Jak mi wczoraj powiedział że nie musi mnie informowac gdzie i na ile bierze dziecko. I że chce mała wziąść na spacer żeby przespacerowac się z małą po swoim dawnym osiedlu. Jego matka wogole nie pyta się o mała..
 
Asiap84 rozumiem Ciebue bardzo dobrze bo u mnie to samo. Tatuś nie chce płacić mi więcej niż 300 zł alimentow i robi wszystko żeby ze mnie zla zrobić a siebie przedstawić jako biednego tatę któremu ograniczam kontakty .
 
A poza tym taki przykład w grudniu pytałam się czy przyjedzie w święta do córki to powiedział że nigdzie nie idzie nawet na wigilię do mamy. A potem się od siostry dowiedziałam że całe święta był u matki.
 
Właśnie a pieniądze są dla dziecka nie dla mnie. Teraz rozszerzamy dietę to też kosztuje. Ale co go to kiedyś mu wyliczalam co ile idzie i kosztuje to powiedział żebym mu się nie tłumaczyla.
 
reklama
Mój mi i tak teraz płaci 150 zł i mówi że to starczy na wszystko! Sprawa o alimenty na dniach , ciekawe co wymyśli. Też rozszerzamy teraz dietę :)
 
Do góry