reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Karnie piersia , dodatkowe jedzenie będę wprowadzać dopiero od przyszłego miesiąca więc tego nie mogę liczyć . Jeżeli karmię piersia to liczyć jedzenie dla siebie np owoce , warzywa ?

Dziękuję za linki
 
reklama
A kiedy masz rozprawę. I warto nadmienić że rozszerzasz dietę dziecka.. I np na początek to jeden słoiczek na 2 dni potem już w zależności jak będzie smakowało. Jeden słoiczek z gerbera to średnio 2,99 za sztukę, paczka kaszki to ok 7 zł za paczkę, kaszki lub kleiki można dawać do zupek i deserów na zagęszczanie lub jako jeden posiłek mleczny..
 
Dziewczyny powiedzcie mi prosze-
Jak ustalalyscie ze swoimi prawnikami koszty wynagrodzenia?
Czy placilyscie z gory? Czy w formie zaliczki cos" a po rozprawie reszta czy jak?
Jest cos takiego jak koszty zastępstwa procesowego i chodzi mi o to czy one sa zwracane do adwokata czy do nas?

Dajcie prosze znac jak wyscie sie umowoly.

Dziekuje; )
 
Udało mi się dostać zabezpieczenie na czas trwania sprawy począwszy od dnia złożenia pozwu czyli były musi dopłacić 1750 ale niestety nie ma takich pieniędzy i składa zażalenie.. Ja mam prawnika po znajomości to trochę taniej i płace po rozprawie. A koszty zastepstwa procesowego można obciążyć pozwanego..
 
Asia,
Ale ty mu po rozprawie bedziesz placic ze swoich pieniędzy czy to wynagrodzenie twojego prawnikaz bedzie z tych kosztow zasyepstwa procesowego,które ponosi strona przegrana- czyli ojciec?
 
Musiałam zapłacić bo teraz było o zasadzienie zabezpieczenia, potem będzie jedną rozprawa i potem wyrok. To już na koniec będzie płacone za 2 ostatnie rozprawy.
 
reklama
No wlasnie pytam,bo mnie sie tak samo wydawalo jak napisalas 19.57.tak sie umawialam ze swoim prawnikiem.a on po rozprawie mi wyskoczyl ze te pieniadze ktore zaplacilam sa jego i te ktore ojciec zwrocil sa rowniez dla niego.kazal mi przywiezc w gotowce do kancelarii (tak jakbym przelewu nie mogla zrobic..)jak ja sie 'nie zgodzilam 'na takie cos to on mnie teraz sadem straszy
 
Do góry