reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Odzyskałam telefon a ten dureń nawet esów nie wykasował. I się dowiedziałam jak oszukiwał swoją nową dupę. Mieszkał u mnie a mówił jej że to jego mieszkanie a ona cały czas miała pretensje że są tam moje rzeczy, a jak miało ich nie być skoro to on był tam gościem!!!! I przyprowadzał ją pod moją nieobecność!!!! Jakim trzeba być skurwielem.... Grać na dwa fronty. I nie wiem czy ona nie jest w ciąży a ten idiota jej napisał że będzie szczęśliwym tatą tylko zapomniał że syna już ma w drodze ze mną!!!!!!!
 
reklama
Odzyskałam telefon a ten dureń nawet esów nie wykasował. I się dowiedziałam jak oszukiwał swoją nową dupę. Mieszkał u mnie a mówił jej że to jego mieszkanie a ona cały czas miała pretensje że są tam moje rzeczy, a jak miało ich nie być skoro to on był tam gościem!!!! I przyprowadzał ją pod moją nieobecność!!!! Jakim trzeba być skurwielem.... Grać na dwa fronty. I nie wiem czy ona nie jest w ciąży a ten idiota jej napisał że będzie szczęśliwym tatą tylko zapomniał że syna już ma w drodze ze mną!!!!!!!


Majka na Twoim miejscu skontaktowałabym się z nią, mówię CI poważnie. Ona może nie wiedzieć co Tobie zrobił. Mój eks mówił mi, że rozwiódł się z żoną bo go zdradziła, opowiadał ile dobrych rzeczy dla niej robił, a ona odeszła do innego. Skontaktowałam się z nią, dosłownie rzygać mi się chce jak teraz o nim myślę bo okazuje się, ze to on ją mnóstwo razy zdradzał z różnymi kobietami. Oni na szczęście nie mieli dzieci razem.
 
czesc wam :) U mnie słabo.. okazało się że on jest już w Polsce. Pojawił się nagle u mnie predzej mieszkał u matki. Mowil ze tam nie mial zasiegu i byl zaprcowany itp. Wrocil tu mieszkal z nami 2 tygodnie ponad. Potem mial jechac szukac nowej pracy - w okolicy 2 miejsca byly i pojechal o 13 i tak nie wrocil . nie odbiera nie odpisuje nic kompletnie zero.. Maly za 7 tyg . ma 7 miesiecy. Wyszedl mu zabek .... cala ulga bo predzej byl lament placz goraczka zmeczenie itp. dalej " daje " mi popalic ale daje sobie rade..
 
Hej dziewczyny, nie nadążam Was czytac :)
Mini tak teraz widze ze głupia byłam, bo z ojcem dziecka poszłam na ugode i płaci 450zł. Póki co zabiera małego w kazdy weekend od piatku do niedzieli i wtedy sam ponosi koszty utrzymania i czasem dołoży się do butów czy leków. Myślalam ze rozejdziemy sie jak ludzie skoro nie chciał juz ze mna byc, ja mu nie utrudniam kontaktów, kasy nie ciagne ale ten padalec chyba bardzo żałuje że juz nie jestesmy razem bo takie teksty czasem walnie jakby myślenie go bolało ;) Mój "nowy" uwielbia mojego synka i smieje sie ze zlapalam go na dziecko xd
Pomyluna2 juz coś się wyjaśniło?
 
"nie dziekuje" dziewczyny :) niby sama rozprawa się nie denerwuje bo moj adwokat będzie mnie reprezentowal, ale sam fakt, ze gnoja zobacze juz mi cisnienie podnosi ;) a jeszcze dowalil mi dzisiaj sms, ze po rozprawie chciałby sie zobaczyc z dzieckiem... Napisałam tylko "nie ma takiej możliwości" nie bede tlumaczyc, ze jest chora, bo co go to interesuje, mysli, ze jak juz bedzie w mieście to "odwali" widzenie.

Malaga ja dostalam dzisiaj w sklepie sms "wchodz po cichu, bo właśnie uspilem mala" xD
 
Majka na Twoim miejscu skontaktowałabym się z nią, mówię CI poważnie. Ona może nie wiedzieć co Tobie zrobił. Mój eks mówił mi, że rozwiódł się z żoną bo go zdradziła, opowiadał ile dobrych rzeczy dla niej robił, a ona odeszła do innego. Skontaktowałam się z nią, dosłownie rzygać mi się chce jak teraz o nim myślę bo okazuje się, ze to on ją mnóstwo razy zdradzał z różnymi kobietami. Oni na szczęście nie mieli dzieci razem.

Ona o mnie wie i o dziecku też a mimo to się z nim zadawała mało tego jej rodzice też o wszystkim wiedzą. O jego długach które ma wobec mnie. Nawet jego matka wiedziała że on ma inną i mnie zdradza
 
Znalazłam go przecież u niej i słyszała całą rozmowę między mną a nim, a z jej matką rozmawiałam wie o wszystkim i jeszcze mnie wyrzuciła i kazała się nie nachodzić. Skąd się tacy ludzie biorą podli????
 
Postępowanie w prokuraturze wobec niego umorzono. Jedyna szansa to pozew do sądu. A co za tym idzie koszty sprawy sądowej plus adwokat czyli kilka tysięcy których nie mam. I zerową szansa żeby odzyskać 25 tys
 
reklama
Od wczoraj myślę tylko o tym żeby się powiesić bo nie mam siły już żyć zabrać ze sobą na tamten świat nie narodzone jeszcze dziecko. Tak by było najprościej
 
Do góry