reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Mój też wybrał młodszą i bogatsza. Z taka co może balowac. Przynajmniej mógł póki nie zaszła w ciążę.
Moja siostra ciągle mi powtarza ze kogoś znajdę mimo dziecka, ale też mam do tego wątpliwości. Mam 28 lat i wydaję mi się jakby cały świat się zawalił .
 
Uciekl od jednej ciąży w druga. Jesteś pewna ze jest szczeliswy? Ze to nie jej zagrywka zd nie wpadł ale robi dobra minę do zlej gry? Nigdy nie wiadomo ;)
Tak sobie tłumaczę. Odwrotu i tak nie ma. Musi się uśmiechać nawet jak jest nieszczęśliwy.
Jedyne co mnie zabolało i zarazem rozmieszylo to ich zaręczyny.
 
A to my kobiety tak lecimy na kasę...
Zostaje nam poprawić korone i do przodu. Pokazac im ze jestesmy szczęśliwe i mamy sie lepiej niż z nimi.choc mi osobiście jeszcze to nie wychodzi.
 
Mój próbuje mnie sprowokować. Widzę że się denerwuje że nie reaguje tak jakby tego chcial. Jest zły o alimenty i o to że nie uginają mi się nogi na jego widok. Chociaż taka mam satysfakcję
 
Właśnie oberwalam od starszego dziecka. Powiedział ze nie chce miec mamy tylko samego tatę bo mu czegos tam nie powiedziałam... I to nie pierwszy raz. Az sie boje co będzie jak będą starsi.. Mieli po naście lat.
 
Wasi to chociaz do mlodszych, ładniejszych, bogatszych, bez zobowiązań... A moj? Starsza od niego, z synem, i może zgrabna ale twarz naprawde niewyjsciowa xD ja nie uwazam sie za cud swiata, ale jestem naprawde ładna i oryginalna dziewczyna (mam bardzo duzo tatuazy) wiec tym bardziej sie dziwie xD

A co do ukladania sobie życia, mam psiapsioly co maja 3 dzieci i wspanialego nowego partnera, jedna nawet jest w ciazy i czekaja szczesliwi cala rodzina :)
 
Podoba mi się jak tatuaże choć sama nigdy bym się nie odwazyla xD
Minimousedot może nam się poszczesci jak Twoim przyjaciolkom :)
Po-rozwodzie jestem pewna że tak naprawdę nie czuje Twój syn. Z pewnością nie wyobraża sobie życia bez Ciebie.
Czy tylko mnie męczy też myśl że jesteśmy uwiązane do konca życia z tymi kretynami?
 
Podoba mi się jak tatuaże choć sama nigdy bym się nie odwazyla xD
Minimousedot może nam się poszczesci jak Twoim przyjaciolkom :)
Po-rozwodzie jestem pewna że tak naprawdę nie czuje Twój syn. Z pewnością nie wyobraża sobie życia bez Ciebie.
Czy tylko mnie męczy też myśl że jesteśmy uwiązane do konca życia z tymi kretynami?

Eiko nie tylko Ciebie, mnie też. Również mam 28lat, jak skończę macierzyński to 29, poza tym będę musiała szukać nowej pracy bo wróciłam do rodziców, nigdy nie narzekałam na brak zainteresowania, ale tu gdzie mieszkam raczej mam małe szanse, żeby kogoś poznać to raz, a dwa moje zaufanie jest mocno nadszarpniete, ten człowiek ze mnie zrobił kogoś kto mu się tylko podłożył, dziecka nie uznał, a jak byliśmy razem to mowil, ze kocha, że nigdy nie zostawi. Mam nadzieję, ze odbiorę mu prawa, których i tak na ten moment nie ma, ale po testach. Eiko czemu jeszcze nie dostalas rozwodu? Myślałam, że wystarczy Wam jedna sprawa
 
reklama
Kajmakowe jesteś w bardzo podobnej sytuacji. Podejście do związków też.
Nie dostałam bo sąd nie wiedział o dziecku bo tatuś nawet nie wspomniał o ciąży w pozwie. Sąd doszedł do wniosku że musi On się wykazać jako tatuś i mąż. Inaczej mówiąc dali mu szansę na naprawę, co jest bzdura biorąc pod uwagę że ma już swoją drugą rodzinę.
Nie dość że rozwód mnie czeka to jeszcze walka o alimenty. Czuje że przyszły rok też nie będzie łatwy.
 
Do góry