reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
szukam wlasnie na aptece internetowej i akurat byl fajny artykuł
Nie bójmy się szczepień! - Dbam o Zdrowie

i te slowa Pneumokoki mogą wywoływać poważne choroby dróg oddechowych z ciężko przebiegającym zapaleniem płuc a moze kubusia to wlasnie wiecznie meczy i stad ten problem ,a moze alergolog w koncu trafi ze to refluks a dwa ze to wiecznie bakterie i moj smieszek przestanie cierpiec

i drugi fajny artykul ,jasny i rzeczowy
Pneumokoki - niebezpieczne bakterie - Dbam o Zdrowie
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co nawet nie zamierzam eksperymentować- co to to nie nie kosztem Miski:wściekła/y:Jestem wręcz w szoku że dostałam taką propozycję...... Na meningo zaszczepie małą ale sprawdzoną i normalnie szczepionką.
 
Rosi79 ja stawiam, jak już kiedyś pisałam, że zakochasz się ale teraz to będzie wartościowy facet. To będzie „Poskromienie złośnicy” ;-) A ja też myślę o Anglii ale mój mały taki mały chyba serce by mi pękło dosyć że ojciec go olał to jeszcze matka by wyjechała…. Ahhh ale za coś trzeba żyć, ciężkie czasy…. Najgorsze że nie ma perspektyw na poprawę a wręcz przeciwnie… A dobrze ucz pilnie angielskiego nawet jeśli nie wyjedziesz podszkolisz język J A kto wie może w Londynie będziemy się odwiedzać zamieszkamy po sąsiedzku w biednej dzielnicy polskiej i będziemy cholernie szczęśliwe ;-) Może warto spróbować życie w tej baz nadziejności, wręcz wegetacji, trzeba mieć cel i marzenia bo bez nich nie ma się motywacji żeby cokolwiek zmienić na lepsze J Podobno lepiej żałować że się spróbowało niż całe życie żałować że się nie spróbowało.
olajo a jeszcze wrócę co kiedyś pisałaś, musisz zmienić nastawienie i mówić :”kiedyś trafiałam na facetów którzy byli sknerami”, wszystkiemu co negatywne, nadać czas przeszły A jak tam po ospie?
Orchidea22 od kiedy pracuję na budowie w delegacji mam coraz gorsze zdanie o facetach
oni jak marynarze w każdym
anne-ges mnie to przeraża że tylu facetów teraz się okazuje draniami a może teraz kobiety mniej się wstydzą? I bardziej otwarcie się przyznają? Ale jeśli ktoś ma się wstydzić to tylko oni
asuzana o kurczaki samobójstwo, ja ostatnio o kilku słyszałam, nawet chodzą plotki że babka w moim wieku matka 3 letniego dziecka wjechała specjalnie pod tira bo jej mąż cały ich związek ją zdradzał, babka pracowała dobrze zarabiała piękny dom synek… szok….
Charlene promyk nadziei że ktoś zadowolony z pracy i dostał podwyżkę J Gratulacje
katerinka111 to jesteśmy 2 co nie czują ducha świąt J A sylwester mnie przeraża to w sylwestra rok temu K odszedł……..
 
jaimis ja tam swiat nie lubie,bo nie lubie tej sztucznej atmosfery gdzie odrazu sie wszyscy kochaja i sa cacy,
maluchy ubraly choinke,postawily sobie stroiki w pokoju,beda miec prezenty pod choinka, ale ja skakac nie bede ,byle by szybko minely

a w sylwka to mam sie zamiar z nimi swietnie bawic:)))))
 
katerinka111 a ja nie zamierzam wogóle świętować w sylwestra, ale za to w kolejny weekend po wybieram się ze znajomymi na weekend do torunia i zostawię dzidzię z mamą, trochę mi smutno że go zostawię a babci bardzo smutno że z nim zostanie ;-)
 
jaimis po ospie zostały tylko 2 krochy na głowie, a tak to 2 noce poswędziało i koniec. Wrócił mały do przedszkola po 1,5 tygodnia nieobecności. Nawet nie płakał, że musi tam iść :-) Nie mogę zmienić mojego myślenia na czas przeszły, bo ja ciągle trafiam na takich :crazy: Nie wiem czy jeszcze z kimś zwiążę się na poważnie. Faceci są do niczego i koniec, wszyscy są tacy sami...
 
Oj nie wszyscy sa faceci sa tacy sami:) ja z moim juz jestem jakis czas,wiadomo raz jest lepiej raz gorzej,ale nie ma co sie zrazac do facetow:)
 
reklama
a ja dzisiaj podchodze do auta a tam caly przód bialy ,ptaszek mi obsral z kazdej strony:-D:-D mysle sobie szczescie az co tam i pojechalam na przeglad z autem, pan sie sam obsluzyl i mowi ma pani szczescie bo przeglad na 6 + . mowie super ok a potem pojechalam do lekarza z malym a lekarka mi mowi czy zgadzam sie na ta szczepionka za 259 zl ,bo taka mi zapisal alergolog,mowie o nie, ja dziekuje za taka i pytam sie czy moze zapisac ta tansza, wstala poszla do rejestracji i mowi zapraszam w piatek na pneumokoki:szok::szok: kubus sie dosc nacierpcial i jest w grupie ryzyka i dostanie szczepionke na gwiazdke a za 3 miesiace musi byc zaczepiony przeciwko ospie,bo jest za bardzo oslabiony . ja malo z krzesla nie spadlam ale sie ucieszylam i mowie jej ze ptak mi dzis auto obsrytal i niech robi to czesciej :-)

a niech sra ile wlezie na moje auto hhehehehheheh .jutro zadzwonie na usg i moze ruszy sie z tym moim bobo


olaja a tam powiadasz,ja bylam w takiej sytuacji jak ty a teraz ojciec malego po dwohc latach wie ze ma dziecko i uwierz ze mozna zyc tylko trzeba tego chciec :))))
jaimis a baw sie ile wlezie:))))
 
Do góry