reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

bezsenna masz racje nie potrzebnie sie odzywam ,ale tyka mnie jeszcze aczolwiek widze ze jestem silniejsza .
on wie jak podejsc co zrobic jak sprowokowac , ostatnio dostalam swietna ksiazke ..... pomaga mi i pozwala przejrzec na oczy, jedyny moj blad bo jeszcze cos jest jakies uczucia odzywaja sie .
fikusek jest bo musi kontrolowac sytuacje , niech tak bedzie ...... wiesz w tym wszystkim chyba chce udowodnic ze to on jest chory nie ja
devil wiesz Twoja opinia jako faceta jest przynajmniej dlamnie wazna

aczolwiek punktem terapi jest nie zwazac na czyjes opinie i uwagi , patrzec na siebie i dzialac tak jak samemu sie chce bo to moje zycie a ludzie sa ludzmi i zrobia wszystko by ich frustracje i nie umiejetnosc bycia szczesliwym przekazac innym by ich zgnebic bo przeciez dlaczego ktos inny mam miec lepiej
 
reklama
Margolcia "..........aczolwiek punktem terapi jest nie zwazac na czyjes opinie i uwagi , patrzec na siebie i dzialac tak jak samemu sie chce bo to moje zycie a ludzie sa ludzmi i zrobia wszystko by ich frustracje i nie umiejetnosc bycia szczesliwym przekazac innym by ich zgnebic bo przeciez dlaczego ktos inny mam miec lepiej.......... "

o kurczaczki twoja pani terapeutka nie lubi ludzi....... niektórzy tacy są ale myślę że tutaj nikt innej żle nie życzy a jak się którejś dobrze układa to się cieszymy że odmienił się jej los......
 
Margolcia "..........aczolwiek punktem terapi jest nie zwazac na czyjes opinie i uwagi , patrzec na siebie i dzialac tak jak samemu sie chce bo to moje zycie a ludzie sa ludzmi i zrobia wszystko by ich frustracje i nie umiejetnosc bycia szczesliwym przekazac innym by ich zgnebic bo przeciez dlaczego ktos inny mam miec lepiej.......... "

o kurczaczki twoja pani terapeutka nie lubi ludzi....... niektórzy tacy są ale myślę że tutaj nikt innej żle nie życzy a jak się którejś dobrze układa to się cieszymy że odmienił się jej los......

zle interpretujesz :) chodzi o ogol , zauwaz sama . a i napisalam ze wazne jest dlamnie zdanie devila czy kazdej innej mamy z forum :)
 
Ja chce tylko byś wiedziała Margolcia, że każdy z nas tutaj mówi do Ciebie "z sercem". Nawet jeśli ktoś napisze że mu Ciebie nie szkoda, to nie powinnas w to wierzyc. Tak chyba nie jest. Moze tylko po to się tak pisze, że ktoś widzi jeszcze w Tobie nadzieję, że wrócisz do normalnego życia ... jak pisałem w szczesciu i spokoju.

I jeszcze jedno Margolcia ... nie dopatruj sie w kazdej wypowiedzi zlośliwości i podstępu. Nikt nie jest tu złośliwy i podstępny ... zwłaszcza - że tu jesteśmy wszyscy tacy sami ....
 
Ja chce tylko byś wiedziała Margolcia, że każdy z nas tutaj mówi do Ciebie "z sercem". Nawet jeśli ktoś napisze że mu Ciebie nie szkoda, to nie powinnas w to wierzyc. Tak chyba nie jest. Moze tylko po to się tak pisze, że ktoś widzi jeszcze w Tobie nadzieję, że wrócisz do normalnego życia ... jak pisałem w szczesciu i spokoju.

I jeszcze jedno Margolcia ... nie dopatruj sie w kazdej wypowiedzi zlośliwości i podstępu. Nikt nie jest tu złośliwy i podstępny ... zwłaszcza - że tu jesteśmy wszyscy tacy sami ....

ok ja to szanuje , tylko "madrzyc" sie ktos potrafi nie zdajac sobie sprawy z konsekwencji .
wyjasnie Ci cos , szanowny E wstawil koment czekajac na reakcje moja nie doczekal sie ale zato doczekal sie innej ...... i ruszyla lawina . "kolezanka" skomentowala,usunela i zniknela ....... za nia ktos jeszcze , i mialam "ze to pewnie moj ukochany zniknol, i ze nawet "kolezanka" ma mnie za szmate bo uciekla " i panu E uroslo ego bo znowu mnie zgnebil i ktos mu w tym pomugl utwierdzajac go ze jest boski i moze wszystko
 
Ja Cie nie krytykuje Margolcia ... ale powiedz ... czy myslałaś kiedys by odizolować się od towarzystwa, które czynami przypomina piaskownice ?
Przecież to dziecinada ... bo ktos powiedzial, czekal na rekacje, kolezanka znikneła .... Moze by tak spożytkować ten czas i pomyslec o poważnym związku z kimś normalnym. Może czas pomysleć o szczesciu dzieci ...

Ja nie zakładam fb właśnie z tego względu, że nie brakuje tam chamów, baranów, idiotów i innych zwierząt, a nawet naszych byłych partnerów, którzy zakładają fikcyjne konta i smarują swoje głupie komentarze. Miało to miejsce kiedys na NK, ale napisałem do administratora i załatwiłem sprawę baaaardzo pozytywnie :)
 
Margolcia sama sie an to godzisz majac go w znajomych... io to nie jest zadne tlumaczenie ze udowadniasz ze on jest zly.Bo wychodzi jak narazie na to ze to ty nie mozesz pogodzic sie z rozstaniem i on z ciebie robi ni wiadomo kogo. Ale sama na to sie godzisz i przez to znajomi odchodza bo tylko sobie szkodzisz.
 
margolcia po ci wogole fc nie kumam tego i nie zrozumie!!!! masz radosc z tego ze on ci jedzie,podobno usunelas i tak dalej w to brniesz,ja akurat wspolczucia dla ciebie nie mam bo sama sie w to pakujesz a gdzie tu wogole mowa o dzieciach,masz czas zeby zwrocic na nich uwage i patrzec na to jak oni sie czuja,kurcze masz trojke,potrzebne ci kolejne???? i dobra wiecej sie nie wypowiadam i nikt ci tu na zlosc nie robi tyle

a ja rano spedzilam z e piekne dwie godziny sam na sam :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D.i mozna bys szanowanym,czuc oparcie obok i wogole,i widze sens przechodzenia przez to wszystko jak ktos mi teraz to wynagradza

a potem bylam w mopsie i co pani psycholog wyszla,czekalam i nic,smiechu warte !!!!!!!!
 
Margolcia sama sie an to godzisz majac go w znajomych... io to nie jest zadne tlumaczenie ze udowadniasz ze on jest zly.Bo wychodzi jak narazie na to ze to ty nie mozesz pogodzic sie z rozstaniem i on z ciebie robi ni wiadomo kogo. Ale sama na to sie godzisz i przez to znajomi odchodza bo tylko sobie szkodzisz.

I dobry przykład :) ... mojej ex nie ma w moich znajomych :)
 
reklama
witajcie
a ja mam dzien do du** doslownie, bole co prawda sie uspokoily na szczescie ale bylam dzisiaj wpracy i nie wiem czy mi przedluza umowe ktora konczy mi sie na macierzynskim, tragedia jestem zalamana jaki ten kraj jest straszny dosc ze nie mam zadnych swiadczen, dosc ze zostalam sama ( z tym to juz sie pogodzilam) to jeszcze na dodatek problemy moga byc z praca :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ani wychowawczego nic kompletnie nic czasami to tego zycia mam powyzej eh
dobrze ze chociaz jak sie przytule do corci to jakos lzej

katerinka chcialam ci powiedziec ze dzieciaczki sa podobne do siobie :) w ogole sliczne zdjecia jak sobie dzisiaj poogladalam a masz ich sporo :) no i ty rowniez jestes swietna kobitka :):):-)

margolcia kazdy cie jedzie na maksa, dalabys sobie spokoj tak jak my wszytkie i jeden :) przeszlismy nie malo przez zycie ale z jakimis wnioskami wyciagnietymi na przyszle zycie, widac ze jestes ladna dziewczyna do tego masz dzieciaczki i to jeszcze takiego malego babla to na tym powinnas skupic swoja uwage, czas, poswiecenie itd itd zreszta jestes matka to wiesz, ja juz nie moge sie doczekac swojego okruszka zebym mogla sie nim zajac a ty zamiast robic to co jest piekne to sama sobie dodatkowo psujesz zycie, moze sie poprostu boisz samotnosci z 3 dzieci????? bo ja juz nic z tego nie rozumiem

ja tez nie mam w swoich znajomych bylych i nie zamierzam i dlatego tez mam wszystko poukrywane, rozglos robic calemu swiatu o swoim zyciu? nie dla nas to jest

margolcia mam cos dla ciebie i dla nas wszystkich

Naszym sukcesem nie jest to, że nasz eks do nas wróci, a fakt, że jesteśmy zadowolone z życia bez niego



 
Do góry