reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

yenna gratulacje Mamusiu. dochodz do siebie i ciesz sie synkiem. a na laktacje probuj moze herbatek laktacyjnych i pij duzo wody.

carlla
super ze tak ci sie udalo z praca. ty to umiesz podejmowac wlasciwe decyzje. albo masz taka dobra intuicje. i twoja osoba to super przyklad dla innych ze warto mierzyc wysoko a nie zgadzac sie na ochlapy...

mam nadzieje ze dobrze odbierzesz moj post, nie pisze zlosliwie

i sorry za brak polskich liter, ale cos popstrykalam na klawiaturze.
 
reklama
Yenna ale super !! Gratuluje :))

Jak sie czujesz po cesarce ? Bo chyba mialas obawy. Eee no ladna waga i dlugosc, bardzo ladnie, Czekamy na zdjecia !!
 
carlaa ja też się bałam że nikt nie będzie chciał nic kupować. powiem Ci że zaczynałam z nową odzieża dla dzieci, ale mi nie wychodziło. przezuciłam się na używane i jak narazie fajnie jest.
dziś np też byłam , Martynka u koleżanki a ja na rynku. i opłaciło mi się zapłacić opiekunce, paliwo, opłaty i jeszcze wyjść na swoje. a jestem przed towarem. a jak mam nową dostawę to jest jeszcze lepiej.

najgorzej się odważyć i wiadomo trzeba być sumiennym i nie robić na odpieprz, czytaj że nie musi ktoś nad toba stać. i jest dobrze. najważniejsze to popatrzeć np czego brak, czy jest mało i w to się pchać. by nie było dużej konkurencji. a jak masz jeszcze dobry towar, i jesteś miła, czasami stałemu klientowi opuscisz z ceny czy coś dorzucisz to wychodzi się na swoje.

a jutro cały dzień dla Martynki, u nas śliczna pogoda to rano się pakujemy i idziemy na ulubiony plac zabaw Martynki a przy okazji spacer po moim ulubionym parku. i jeszcze mnóstwo innych rzeczy.

w ciąży nienawidziłam niedzieli, dołowały mnie te rodzinki razem spacerujące. a teraz mi to nie przeszkadza. jak tylko jest ładna pogoda to wychodzimy niemal z rana a wracamy na obiad i spowrotem.

życzę Wam milego wieczoru i udanej niedzieli. mi i Martynce szykuje sie ciekawy dzień
 
u mnie na ulicy fryzjer na fryzjerze i tak samo z kosmetyczka ale tez stalo sie modnie ze ktos ma swoja dzialalosc i przjezdza do domu gratis,to chyba lepszy interes,nie zawsze mozna wyjsc a taka przjemnosc zawsze lepiej robi

a my mamy dzisiaj dzien leniucha ,strasznie pada,caly dzien w pidzamie :-D ,wieczorem idziemy na spacer i na jakas pizze, calkowity dzien luzu :))))))
 
carlaa ja też się bałam że nikt nie będzie chciał nic kupować. powiem Ci że zaczynałam z nową odzieża dla dzieci, ale mi nie wychodziło. przezuciłam się na używane i jak narazie fajnie jest.
dziś np też byłam , Martynka u koleżanki a ja na rynku. i opłaciło mi się zapłacić opiekunce, paliwo, opłaty i jeszcze wyjść na swoje. a jestem przed towarem. a jak mam nową dostawę to jest jeszcze lepiej.

najgorzej się odważyć i wiadomo trzeba być sumiennym i nie robić na odpieprz, czytaj że nie musi ktoś nad toba stać. i jest dobrze. najważniejsze to popatrzeć np czego brak, czy jest mało i w to się pchać. by nie było dużej konkurencji. a jak masz jeszcze dobry towar, i jesteś miła, czasami stałemu klientowi opuscisz z ceny czy coś dorzucisz to wychodzi się na swoje.

a jutro cały dzień dla Martynki, u nas śliczna pogoda to rano się pakujemy i idziemy na ulubiony plac zabaw Martynki a przy okazji spacer po moim ulubionym parku. i jeszcze mnóstwo innych rzeczy.

w ciąży nienawidziłam niedzieli, dołowały mnie te rodzinki razem spacerujące. a teraz mi to nie przeszkadza. jak tylko jest ładna pogoda to wychodzimy niemal z rana a wracamy na obiad i spowrotem.

życzę Wam milego wieczoru i udanej niedzieli. mi i Martynce szykuje sie ciekawy dzień
to fajnie,ze ci idzie ci interes
moglabyc mi doradzic
a ja wlasnie robie na zaliczenie projekt-wlasnej działalnosci-sklep z odzieżą dla dzieci z zagranicy,nie wiesz czy jak dac za wyjamen i oplaty 1200 plus czunsz 480 ,to malo czy normalnie czy duzo jak na oplaty?? a wyposazenie sklepu ile moze kosztowac??jak dam za wyposazenie 2000 to bedzie to realna cena???
 
reklama
Do góry