reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Aha ... to super, że wiecie takie rzeczy miska82. Ja dopiero badam temat i dziele się z Wami każdą ciekawostką, którą usłyszę.
Tak sie składa, że bede trzymał za każdego który spowoduje "karpika" w minie oprawcy swojego dziecka, gdy zajrzy na swój rachunek.
Ja na razie czekam na orzeczenie bo SO nie spieszy się z wydaniem. Ale i tak przyjdzie mój dzień. Wtedy znów wróce do tematu i bede Was pytał o newsy :)
Ja mam troszke "pod górkę" bo chyba bede załatwiał przez wydział alimentów zagranicznych przy SO. A to trwa dłużej i więcej z tym problemów bo trzeba tłumaczyć dokumenty ....
 
reklama
Devil nawet nie wiesz jak wielkiego zrobi..... bo pracuje na umowe zlecenie a tu zabieramy 100% poborow.... Wiem moze to wredne i złosliwe ale coz tu chodzi o moja kruszynke :tak:
 
O proszę ... i o tym nie wiedziałem również, że ze zlecenia zabiera sie 100% :) Jestem w szoku ....
I oczywiście, że robimy to dla naszych dzieciaczków :))), jakżeby inaczej :)))
Tego "karpika" to chyba w Teleexpresie przez tydzień będą pokazywać :)
 
miska i tutaj masz racje, kazdy pseudo rodzic jest zaskoczony jak nagle nic nie zostaje muz wyplaty, u mnie bylo tak ze przez czas trwanai rozprawy i od czasu zlozenia wniosku nazbieralo sie troche kaski doczasu wyroku... i tatus zwolil sie po 2 miesiacach, nie poodbaly mu sie malutkie wyplaty, a dogadac sie nie chcial, chcial mi placic tylko beirzace, bez nadplacenia poprzednich kwot...
 
miska i tutaj masz racje, kazdy pseudo rodzic jest zaskoczony jak nagle nic nie zostaje muz wyplaty, u mnie bylo tak ze przez czas trwanai rozprawy i od czasu zlozenia wniosku nazbieralo sie troche kaski doczasu wyroku... i tatus zwolil sie po 2 miesiacach, nie poodbaly mu sie malutkie wyplaty, a dogadac sie nie chcial, chcial mi placic tylko beirzace, bez nadplacenia poprzednich kwot...


A ja celowo się nie spieszę, żeby się troszkę nazbieralo .... pieniązki dla miska, a długi dla mamooooosi :)
A niech się zwalnia .... Musiala by rozstać się ze swoim obecnym przydupasem, który też zresztą płaci na dwójkę :)
 
oj ja tam nie zaluje tych co nie placa,moj ex juz mi wisi jakies 8 tysiecy i mam gdzies ze dlug rosnie,
nikt sie nie martwi za co ja mam cos kupic,dzieci wyzywic,ubrac WIEC OLAC ICH I NIE MA CO ZALOWAC:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

DEVIL za ksiazke dziekuje ,bo i tak musze kupic z cwiczeniami i jeszcze trzy zeszyty do polaka, i zas jakas stowa, bede sie starac o zwrot na ksiazki to na fakturke wezme
ale i tak dziekuje :)
 
Nie ma sprawy. Post został w archiwum, to może komuś się jeszcze kiedys przyda.

8 tys to dużo, a ja słyszałem że od 10 tys można złożyć w prokuraturze doniesienie o przestępstwie - bądź co bądź - to przestępstwo ...
 
ja na sekundę. Jesteśmy już po. Była cc, odeszły mi niespodziewanie wody w pon. Mój syneczek urodził się 13.06, ważył 3280 i ma 52cm. Kruszynka,ja dochodzę do siebie, synek zdrowy tylko nie mam pokarmu. Robię co mogę, ale muszę dokarmiac go modyfikowanym. Zmykam bo od porodu nie mogę spać, no może z jakieś 3 godziny się przespałam ;)
 
reklama
Zobacz załącznik 364314yenna najserdeczniejsze GRATULACJE
tak myslalm o tobie ze cisza z twojej strony to pewnie przywitalas sie z porodowka, synus bobasek nie kruszynka :) o laktacje nic sie nie przejmuj tylko przystawiaj jak najczesciej a ruszy pelna para bo po cesarce tak jest, wypoczywaj i dochodz do siebie jak najszybciej :):)
 
Do góry