reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

miska charlen ma racje,napewno gdzies ci pomogą,szkoda ze nie jestes z bydgoszczy bo z chęcią bym pomogła,pieluszek by sie znalazło i mleczko tez.A ktos z rodziny?niebyłby w stanie Tobie teraz pomóc?
 
reklama
Dziekuje dziewczyny. No coz ja jestem z wawy. Rodziny niestety wiekszej nie mam :( Moja mama zaniemogla przez te nerki, ale udalo mi sie pozyczyc od przyjaciolki. Czekam teraz tylko na rodzinne- do piatku powinno byc.
Kochane a macie jakies plany na wekeend majowy :)
 
miska zycie jest naprawde masakryczne... A Ty masz zasadzone jakies alimenty czy cos ?? Bo juz sie poplatalam hehe. To rodzinne z mops-u to jest smiech na sali ;/ 170 zl dla samotnej matki i 68 na dziecko- bardzo jestem ciekawa na co ma to wystarczyc :( chyba na same pieluchy i mleko a reszta rzeczy ? to ja juz nie wiem skad brac. Weekend majowy- chcialam jechac na Slowacje na baseny, ale maly jest tak niegrzeczny w samochodzi, ze sie nie da ;/. nie wypbrazam sobie tej drogi ! On skacze po aucie, po mnie, nie usiedzi w foteliku- to jest to co kiedys bylo z wozkiem. Wozek zmienilam hehe, ale samochodu to raczej nie. Jakies pomysly ?? :)
 
bede taka jak zawsze:-D po prostu chce sprobowac swoich sil:p

ja juz dzis padam na twarz,pojechalam z malym rowerem nad zalew i nogi mnie strasznie bola......
 
Fikusek wozisz malego w tym siedzisku na rowerze z Toba ? Jak tak to podziwiam heheeh bo ja sama ze soba nie moge, a co dopiero z klockiem :)
 
Fikusek wozisz malego w tym siedzisku na rowerze z Toba ? Jak tak to podziwiam heheeh bo ja sama ze soba nie moge, a co dopiero z klockiem :)

tak tak wlasnie w takim foteliku go woze:-D ale powiem szczerze ze nie odczuwa sie tego ze dziecko z tylu jest:)


dziewczyny dzieki za poparcie mnie na moderatora:) buziaki dla kazdej z was:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry