reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Agnes ukojenie przyjdzie z czasem... Więc pozostaje czekanie, wiem, że to nie jest łatwe, ale czas leczy rany, za kilka miesięcy spojrzysz na to zupełnie inaczej, z innej perspektywy...
 
adka ja tam uwazam ze kazde dziecko ma swoje tepo rozwoju,moze nie sadzaj jej na mus zeby nie przedobrzyc ale bedzie ok
asuzanna ja mam zawsze cos i nie moze byc za dobrze

a kubus opanowal jak by pedzic szybciej i zaiwania z jedna noga u gory jak persching i ja sie boje ze sobie cos zrobic
musze popracowac ale bede wieczorem
 
Dziewczyny same robicie bałagan na wątku.Skoro jest miejsce na pogaduchy to tam piszcie,a nie zaśmiecacie samotnych rodziców nowymi wątkami,którw istnieją choć pod innym tytułem.Widze,że co niektóre dziewczyny są bardzo przekorne.Wątki będą wykasowywane
 
No i w końcu jest :)

Katrerinka jak tam z pokarmem?? Ja walczę, piję herbatkę hippa, ale wydaje mi się że mam po prostu za długie przerwy w karmieniu- czasem i 12 godzin nie karmię, od 17 do 5 rano...

A i Nela staje oparta na rączkach i kolankach i buja się, mam nadzieję że jeszcze trochę i pójdzie :) I od kilku dni znowu jest płacz, był już spokój, a teraz znowu od rana słychać jej łeeee :) Humorzasta z niej dziewczynka, na pewno ma to po mnie :)
 
carlaa moze teraz zabki beda Nelce szly? moj dzis tez ma dzis gorszy dzie:) albo idzie mu 4 zabek albo po prostu o tak o sobie jeczy:)
 
carla pokarm jakby wrocil i jest ,w ciagu dnia maly pije na zadanie ile razy chce ale daje juz malemu na noc kaszke przez smoczek do picia

a ja mam zas problem,WYSYPKA WROCILA NA RACZKACH..............szlak no ,dzwonilam do tej alergolog juz na komorke,kazala dalej ta masc smarowac przez tydzien i dodatkowo na zmiane kremem DEXERYL,mial to ktos,dzis mi w aptece powie ze od takiej masci moga sie plamy zrobic na skorze i nie mozna dluzej niz dwa tygodnie i zas za tydzien do kontroli,chcialam juz dzisiaj isc z nim do dermatologa ale jest tylko prywatnie i ma urlop !!i dalej sie upiera ze mam cyca odstawic? co myslicie ,jak dla mnie przeciez jakby byla jakas pokarmowka to by dawno cos mial a juz wogole bylby uczulony
 
reklama
katerinka pokarmowka moze pojawic sie z casem nie od razu. Pediatra mi mowila ze jak maly teraz n je truskawki i nie ma uczulenia to nie znaczy ze za miesieacd,za dwa nie bedzie mial.
 
Do góry