reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Orchidea BUZIAKI DLA JASIEŃKA, DZIŚ IMPREZA IMIENINOWA BYŁA :)
Fisusek nie mam sił do tego łobuza, ale mam nadzieję, że z tego wyrośnie. Najważniejsze że w gościach jest grzeczna, dziś moja siostra zabrała ją do swojego byłego chłopaka i Nelcia była grzeczniutka jak nie wiem :)

Oj dziekujemy:) Impreza jutro bedzie:-)

Dziewczyny mamy PIERWSZE DWA ZABKI U GÓRY!!!!!:):):):) normalnie duma mnie rozpiera jak je widze sa cudowne:)Jeszcze nie wyszly do konca ale mam nadzieje ze szybciutko wyjda calkiem:) No ale ma tez swoje minusy..płacz marudzenie brak apetytu..zwariowac momentami mozna ..psychicznie czasem nie wyrabiam:-(Ale uroki macierzynstwa:) Siedze czytam Was standardowo ale sie nie udzielam:) Jas tez sie drze momentami w wozku tak jak opisujecie..;/ Ludzie sie na mnie patrza i sie pytaja co mu jest .. no ku..rwa!:wściekła/y: a skad ja mam wiedziec jak ja sama momentami nie wiem ostatnio przyszlamoja ciotka i sie pyta czemu on sie drze jakby go ze skory obdzierali...mowie do niej zeby sie go zapytala:wściekła/y:Czasami az mi glupio jak tak placze ludzie mysla co ja mu tam robie..ale ja na to nic nie moge..;/


Kasiu Jasiek tez rozpieszczony jest głownie przez babcie.. eh..chcialam go nauczyc smaodzielnego zasypiania w lozeczku..przy mojej mamie sie nie da teksty typu "biedny jak placze" " dlugo bedziesz go tak meczyc jeszcze?" "no idz do niego" rozwalaja mnie............tu sie nie da tego zrobic i koniec...tak samo nie zostanie sam momentami bo drze sie w nieboglosy......!jak tylko zobaczy ze znikam z jego punktu widzneia...czasami jak sie zajmie zabawkami albo w tv cos ciekawego wyloka to sie nie drze ... eh ciezko... Dlugo chorowalismy wogole Jas mial drugi antybiotyk itd Dawca kupil nebulizator i byl z nami u lekarza (zreszta nie mial wyjscia) ale byl dziwnie mily itd ale ja wiem jak to u niego cisza przed kolejnym rozdwojeniem jazni...

Kasiu ja tez mam pelno kompleksow:) Jestem gruba mam nadwage raz mi z tym dobrze raz zle ale zle bardziej jak ktos kto mi sie podba sie mna nie zainteresuje itp :) Od tak humorki takie:)Dziekuje Bozi heh ze rozstepow nie mam ..nie wiem jakim cudem ale udalo sie:)

Buziaki Mamy!:)
 
reklama
Orchidea uffff, ulżyło mi :) Bo już myślałam że tylko Nelka tak się zachowuje, bo dzieci koleżanek to istne aniołki z tego co mówią, a ja taka biedna z takim łobuzem... GRATULUJĘ ZĄBKÓW :)Nelce też wychodzą, ale wyjść nie mogą... Liczę że jak wyjdą to skończą się te jazdy... A TY PISZ BO TĘSKNO ZA TOBĄ I JOHNYM!!!! A ex nie ma wyboru, niech coś zrobi dla syna.
Ja tylko czekam aż ktoś się zapyta dlaczego mała się drze w wózku, to powiem właśnie- proszę jej zapytać, albo jak przeszkadza to proszę nie słuchać :p
Co do zasypiania to mała może się drzeć itp, nikt do niej nawet nie podejdzie. Ma zasypiać sama i już. Tylko że ja gestapo jestem i w domu się mnie boją :)
Mam nadzieję że choroba szybko minie, a co było Jasiowi??
I jeszcze raz proszę o udzielanie się :****

[/I]

:) No ja niby tez gestapo ale jak zaczynam swoje to mama swoje i klocimy sie a to dodatkowo mi cisnienie podnosi...Ja ostatnio jakos tak zdolowana jestem nie widac tego po mnie ale mam nadzieje ze przejdzie...Fikusek dokladnie :)Bez mamy chyba bym zwariowala:)No My juz zdrowi :) Odpukac:p Kaszlal strasznie zakatarzony itd..Oj ciezko bylo ja to samo mialam mnie dluzej trzymalo ale juz odpuscilo :)

Wiolami witaj!Widze ze jestes najblizsza mi w km mamusia:) Ja mam 19 km do leborka:)
 
Ja ślepa jestem, gdzie mój poprzedni post??
Orchidea dobrze że odpuściło, szkoda czasu na chorobę :) A z rodzicami różnie bywa, ja z mamą nie rozmawiam, wczoraj przez telefon sprzeczka, ona swoich win nie widzi, a ja jej po raz któryś przepraszać nie będę. To za ten chrzest!! A tata też mnie wkurza czasem, codziennie zasypia w moim pokoju i wygonić go ciężko (bo u mnie jest tv, u niego nie odbiera). Ale jakoś z nim wytrzymuję, najważniejsze że pracuje i nie wypomina mi dziecka i innych rzeczy.
 
Ja ślepa jestem, gdzie mój poprzedni post??
Orchidea dobrze że odpuściło, szkoda czasu na chorobę :) A z rodzicami różnie bywa, ja z mamą nie rozmawiam, wczoraj przez telefon sprzeczka, ona swoich win nie widzi, a ja jej po raz któryś przepraszać nie będę. To za ten chrzest!! A tata też mnie wkurza czasem, codziennie zasypia w moim pokoju i wygonić go ciężko (bo u mnie jest tv, u niego nie odbiera). Ale jakoś z nim wytrzymuję, najważniejsze że pracuje i nie wypomina mi dziecka i innych rzeczy.


no ja widze swoich kilka postow;/ a swojego poprzedniego nie cos tu sie kielbasi :p
 
kurde co tym forum posty znikaja,strony sie mieszaja,nie mozna odpalic odrazu ach nie,PRZECIARZONE STRONAMI HAHAH
'
wiolami ja przeszlam pieklo z jednym i drugim debilem,mozna sie wykonczyc nerwowo i psychicznie ale jestem teraz tak nastwaiona ze jade z nimi jak ze szmata i sie nie daje!!! ty masz tak samo prawo czus sie zle,miec zly chumor itp i masz dzieci i masz dla kogo zyc a on no DEKIEL,DEBIL, CO MAMY CI PISAC,PATALACH PIEPRZONY I TYLEniech sie rozbija tym autem,zajara na smierc i wogole nie mozesz mu pokazac ze ci zle bez niego ,ze jest ci ciezko,on to tylko wykorzystapotrzebujesz czasU
orchidea no to gratulacje,prosze sie nie dolowac tylko pisac:)
i pamietaj spotkanie w wakacje w sopocie:)
mloda ja nie licytuje poki nie sprawdze komentarzy,ludzie potrafia naprawde
krropelka pychotka:)
ja odkad jestem w domu to z mila checia zagladam do kuchni i pichce i wciagam w ta robote mala,miesza dosypuje i czeka pod piekarnikiem mimo ze jest minutnik a najlepiej smakuje:)
carla moj jak byl jak nela zabieral sie twardo do siedzenia i najlepije mu bylo na kolanach,mial 7 jak zaczal siedziec a teraz sztywniacha w wozku jak stary siedzi:)
a z rodzicami tak jest,jak sa to zle a jak nie ma to gorzej:) ale kazdy musi miec swoje zdanie:) ja tez drze pyska jak mi cos nie pasuje,bo uwazam ze ktos moze doradzic ale kazdy wychowuje po swojemu

a ja dzisiaj sprzadalam fotelik i stojak na zabawki na alegro przez kup teraz,super niespodzianka,zrobie zakupy i jedziemy na wycieczke w niedziele:)
 
kurde co tym forum posty znikaja,strony sie mieszaja,nie mozna odpalic odrazu ach nie,PRZECIARZONE STRONAMI HAHAH
'
wiolami ja przeszlam pieklo z jednym i drugim debilem,mozna sie wykonczyc nerwowo i psychicznie ale jestem teraz tak nastwaiona ze jade z nimi jak ze szmata i sie nie daje!!! ty masz tak samo prawo czus sie zle,miec zly chumor itp i masz dzieci i masz dla kogo zyc a on no DEKIEL,DEBIL, CO MAMY CI PISAC,PATALACH PIEPRZONY I TYLEniech sie rozbija tym autem,zajara na smierc i wogole nie mozesz mu pokazac ze ci zle bez niego ,ze jest ci ciezko,on to tylko wykorzystapotrzebujesz czasU
orchidea no to gratulacje,prosze sie nie dolowac tylko pisac:)
i pamietaj spotkanie w wakacje w sopocie:)
mloda ja nie licytuje poki nie sprawdze komentarzy,ludzie potrafia naprawde
krropelka pychotka:)
ja odkad jestem w domu to z mila checia zagladam do kuchni i pichce i wciagam w ta robote mala,miesza dosypuje i czeka pod piekarnikiem mimo ze jest minutnik a najlepiej smakuje:)
carla moj jak byl jak nela zabieral sie twardo do siedzenia i najlepije mu bylo na kolanach,mial 7 jak zaczal siedziec a teraz sztywniacha w wozku jak stary siedzi:)
a z rodzicami tak jest,jak sa to zle a jak nie ma to gorzej:) ale kazdy musi miec swoje zdanie:) ja tez drze pyska jak mi cos nie pasuje,bo uwazam ze ktos moze doradzic ale kazdy wychowuje po swojemu

a ja dzisiaj sprzadalam fotelik i stojak na zabawki na alegro przez kup teraz,super niespodzianka,zrobie zakupy i jedziemy na wycieczke w niedziele:)


Pamietam!:)
No ja wlasnie tez myslalam ostatnio o sprzedazy na allegro bo kasa by sie przydala jakas w koncu..;/ Marze o foteliku do karmienia jakims ladnym :) Kupila uzywany bujaczek ale za 70 zl fishera i chce go sprzedac tak samo mega pake pomalu kompletuje ciekawe czy ktos wogole kupi...eh siedze i pije drina bo juz nie wyrabiam psychicznie..moj brat chleje na potege..co jakis czas jak zatrybi..przepieprza kase i odwala cyrki...kozak ..21 lat pusto w glowie..zadne argumenty nie docieraja..brak slow..
 
orchidea ja bym sie z checia napila z toba:) i to tak porzadnie a potem wyszla na jakies tance
jak chcesz sprzedac to wystaw ale oblukaj najpierw ceny na allegro i pomysl ile chcesz i daj taka cene ktora ciebie zadowoli:) ja juz sprzedalam wozek,rower,radio i kupi innych rzeczy,najwazniejsza dobry opis zgodny z prawda,tania wysylka bez zdzierania i kontakt,a klienci sami przyjda;:) mi alegro pomaga finansowo,zawsze to jakies wsparcie budrzetu nie planowane i cos mozna z tym zrobic.chociaz trzeba placic za wystawienie to zwroci sie nie raz
a tego krzeselka to szukaj i obserwuj aukcje,ja juz tyle rzeczy kupilam za 1 zl ze cho cho:)
tak to mlodzi taki maja tryb teraz,pic bez umiaru i nic nie robic a samo sie ulozy:) ja takiej mlodosci nie mialam beztroskiej ale nie zaluje,mloda jestem,jeszcze sobie pozyje
GLOWA DO GÓRY:)
 
Ostatnia edycja:
Witam !!

orchidea :) ciesze sie to neitak daleko :)

katerinka111
staram sie jak moge...wogole nie zalezy mi na tym co on czuje...

na jedny z watku dokladnie opisalam moja sytuacje:confused: samone mamy i tatusiowie ...

Jatez sprzedaje czasem cos na allegro po dzieciach zwykle,wlasnie wystawilam kołyske po Olusiu :) mam nadzieje ze ładnei sie sprzeda bede miala pieniazki na cos innego dla dzieci ;)
 
Dzień Dobry dziewczynki :-)

Wiolami
To przykre co piszesz.. Nigdy nie zrozumiem facetów.. Dziękuję Bogu, że ja już nie mam z dawca kontaktu.. strasznie porył Mi głowe. Trzymaj się ciepło i nie da się zwariować.. :*

a u Nas babcia to tez przegina, od chwili narodzin Mai kłócimy się nawet pare razy dziennie...
Zachowuje się jak bym kompletnie nic nie kumała, poucza na każdym kroku. Ona wie lepiej kiedy Maja jest głodna i nawet mówi mi czy mam dać jej jeść czy nie.. :-/ Noo kur.wa. Już jej nie raz powiedziałam, że to MOJE DZIECKO że dziękuję jej ale doskonale radze sobie sama, kiedyś określiłam ją jako "babcia dobra rada" to się tydzień nie odzywała... Jaki był spokój..

Byłam wczoraj z krystianem na zakupach, wydałam na maje aż 500 zł i jeszcze dużo brakuję jeśli chce zrobić zapasik na cały miesiąc.. i coś musze wymyśleć, bo kasa już się kończy.. :-/ Głupie mydełko oilatum 23 zł aaaapłyn 67 szok.. ale co zrobić..
Mai skóra już wygląda super, dzięki dziewczynki :)
a co do pępuszka.. kupiłam wczoraj plasterki.. i mam pytanie co ile się je zmienia..? i mniej wiecej ile trzeba je stosować :-)
Majuśka leży sama w wózeczku bez bujania bez gadania i uwaga GRZECZNA JEST :-D
szok ;-)
Miłego dnia kochane :)
 
reklama
Cześć ...jetem załamana nie wiem co robić...mam dwójkę dzieci z pierwszego małżeństa teraz z mężem jestem też w w ciąży ,ale pokłóciliśmy sie strasznie okłamał mnie że jedzie do francji a okazało się że jest na jakiejś imprezie dowiedziałam się o tym i zrobiłam mu aferę od tego czasu nie chce wrócić do domu powiedział że się rozstajemy i że nie wraca....nie wiem co robić bardzo się boje...pomocy...
 
Do góry