reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Agutko, tylko nie próbuj! ;D :D ;)

Cleo,a dla mnie chyba golenie byłoby gorsze, tzn. bardziej krępujące, ale zamierzam ogolić się dobrze w domu, więc w szpitalu przewiduję tylko przepłukanie mnie od tyłu.

Tylko tak się zastanawiam czy jest sens wydawać 7 zł, bo jak w szpitalu będą chcieli użyć szpitalnej, to co ja potem z tym zrobię??? ;D
 
reklama
Renee,korci mnie to kurde. :p
A ja to kupilam,mimo,iz w szpitalu moga tez miec,no ale wtedy juz przy przyjeciu mnie dam im swoja,bo pozniej raczej mi sie nie przyda. :p Wole byc zaopatrzona w ten plyn,niz mialoby go zabraknac i mialabym sie no wiesz... W czasie porodu. ::) :p A jak bedzie trzeba i beda musieli mi 2 zrobic,bo mnie tak "zatka" ze stresu,ze nic nie wyleci? :p To bedzie jedna moja a jedna ich,co by nie marudzili,ze za duzo im szpitalnych rzeczy zuzywam. ;D Chociaz,jak mi teraz rozwolnienie przejdzie,to moge isc rodzic i wtedy ktorejs z Was ja sprezentuje (albo sobie na pamiatke zostawie :p moja kochana lewatywcia cacy cacy ;D :-* ),bo jestem juz tak przeczyszczona,ze szok! :D Napewno lepiej niz zrobilaby to niejedna lewatywcia. ;D
 
Ależeście sie kobiety rozpisały o tej lewatywie ;D ;D ;D
Mnie ostatnio ta przyjemność ominęła,a poza tym ze stresu to mnie przed operacja nieźle przegoniło ;D
 
Hej.
Męża musiałam siłą od kompa odrywać :D aby poczytac co popisałyście przez cały dzionek.
Pogoda u nas na koniec dnia zrobiła się ładniusia - wyszło słonko. Mam nadzieję, że sprawdzą się te prognozy pogody (ma być słonecznie i umiarkowanie ciepło ok 25`)
Ja nie miałam robionej lewatywki tylko podali mi olej rycynowy (blleeee..) no ale ja byłam już po terminie i szykowali mnie na wywoływanie porodu na konkretny dzień a olej dostałam na noc (też nieźle daje popalić :D)

Dobrej nocki i do juterka ;)

 
Ja wam powiem tyl;ko tyle, wolę wypić nawet najgorsze świństwo niż miec lewatywę. Ja miałam ich parę razy w życiu (przy trzech cięciach brzucha) i naprawdę za każdym razem cierpiałam. Nie chce tu straszyć nikogo, ale tak jest no!!! nie wiem moze każda z nas inaczej to będzie odczuwać, ja w kazdym bądź razie mam dosyć na samą myśl o lewatywie i tyle :p :p
 
Też miałam już dwa razy lewatywki ale nie wspominam tego jako coś okropnego_Oczywiście każda z nas odczuwa wszystko inaczej ;)
 
Witam Mamusie. :)
Wieczorkiem dostalam smska od
Mamaoski,w ktorym napisala,ze jest jej juz coraz ciezej i brzuch oraz caly dol ja boli i cisnie.Nospe bierze 3 razy dziennie. Bidulka nastepna,ehhh... :(
Dzis mialam ciezka nocke znowu,wiec rano zadzwonilam do szpitala,czy moge przyjsc na KTG,bo to swieto i wiadomo,jak w tym momencie moze byc z nasza cudna polska sluzba zdrowia... ::) Cale szczescie moge,wiec teraz czym predzej sie ubieram i ide zrobic to badanko. Mam nadzieje,ze nie zostawia mnie w szpitalu,no chyba,ze mam juz rodzic,to moge zostac. :D :p
Jesli moge prosic,to trzymajcie kciuki,zeby wszystko bolo ok! :( :-*
 
Agutko! Trzymamy! A ja wczoraj trochę pochodziłam i znowu nogi lekko spuchły więc dzisiaj zaraz wracam do łóżka. Do tego wszystkiego jeszce jakieś lekkie przeziębienie mi się przyplątało i całą noc cierpiałam. Na dodatek jeszcze okropnie już mnie bolą pachwiny i w kroku. Przekręcenie się na łóżku to okropieństwo!
 
Margolisiu,nie dziekujeMY. :-* Ja z tymi bolami mam tak,jak Ty. A poza tym wlasnie cos mi sie zdaje,ze ta ciezka nocka spowodowana byla tym,ze wczoraj ponad 4h pochodzilam po miescie. :( Fakt z przerwami i powoli,ale jednak... Ehhh... No nic,uciekaMY...

Milego dzionka Mamuski! :-*
 
reklama
No Agutku troche dużo tych spacerów ::) ale wiesz ;) trzymamy kcikasy żebys tu jeszcze wróciła 2w1 ;D

Margolisiu
mnie tez bardzo bolą pachwiny zwłaszcza jak pochodzę :p zwłaszcza przy przekręcaniu się na łóziu :p

Rozmawiałam wczoraj ze swoją koleżanka położną czy te odczucia w pochwie są normalne i powiedziała,że tak.A co do skyrczy do dopóki nie są bolesne to wszystko jest ok,ale jak zaczną boleć to lepiej zgłosić się do szpitala ;)
 
Do góry