reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Wiesz Edi, zauwazylam ze Ci pobyt u mam bardzo sluzyl, wiec moze tak czesciej do niej bedziesz jezdzila?
 
reklama
Jasne,ale niebawem L-4 się kończy,no i mąż musiałby mnie zawieźć bo to ponad 100 kilosów.Nic,tam jest chyba lepsze powietrze i tyle,"Brama Morawska" czy coś i takie górskie powietrze ::)
 
Moze mikrokmat tam jst szczgony, ktory Tobie i malenstwu sluzy szczegolnie? No to jak jeszcze dlugo w domku bedziesz? Kiedy do pracki?
 
Jak tylko noga pozwoli to jakoś 20 lutego ;)ale dziś jest duzo lepiej z nogą.Mąż chciał wczoraj coś załatwic z ta rehabilitacją,żeby wczesniej była,ale nic z tego :mad:
chyba sama się wyrehabilituję ;D
 
Edi ale boli cię jeszcze ta nóżka czy już pozwala ma siebie stąpnąć? Musi sieszybciutko zagoić bo niedługo przyjdzie jej dodatkowe kg nosić :)
Mam na razie wolne, moi goście pojechali na zwiedzanie Trójmiasta więc mogę odpocząć. Nie powiem, jestem juz tym zmęczona. Troszkę się musiałam powysilać aby w domku było wszystko ok. Jeszcze jutro i w czwartek jadą, wiem że to nieładne ale to jest najlepszy okres na goscinę. W czwartek mam wizytę u gin. ciekawe czego sienowego dowiem, mam nadzieję ze to będą dobre wiadomosci :)
 
Witajcie!

Ja dotarłam jakoś do domu z pracy! Było cholernie ciężko przy tych warunkach zasypało nas prawie od stóp do głów! Dzisiaj oświadczyłam szefowi że jestem w ciąży - każdej z Was życzyłabym, aby szef tak fajnie przyjął tego typu wiadomość, cieszę się bo wiem że mogę spokojnie po porodzie wrócić do pracy i będzie wszystko ok! :laugh: :laugh:

Dziewczyny mam takie pytanie do Was jak często tzn co ile tygodni chodzicie do gina na USG?
 
Cleo! To mamy wizytę u gina tego samego dnia? może jeszcze o tej samej godzinie ;) Ja o 17.
Mycha! Ja chodze co dwa, trzy tygodnie ostatnio byłam nawet co drugi dzień ale to wyjątkowo bo z wynikami na toksoplazmozę. Poza tym jestem na zwolnieniu więc też wypada to częściej. :)
 
Długo niedługo. Ja ostatnio była 2,5 tygodnia temu więc jeszczze tak nie odczuwam długości choć prawdę mówiąc chciałabym już wiedzieć czy wsszystko jest ok.
 
reklama
Ja też mam "odwiedzać" mojego gina co 3 tygodnie. I właśnie w ten poniedziałek, który nastąpi mam wizytę.
W końcu założy mi kartę ciąży. Już się nie mogę doczekać.
;)
 
Do góry