reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Margolis ja mam na 16 czyli praktycznie niewiele przed tobą. Jak na razie moje wizyty wypadaja co 3 tyg ale nie wiem jak będzie dalej bo w pierwszym tyg byłam co 3 dni bo zaczełam plamić. Teraz jest chyba ok :) I jestem bardzo ciekawa kiedy mi kartę ciązy założą bo słyszałam ze u nas to sie robi doiero od 12 tyg. jak juz jest duze prawdopodobieństwo ze ciąża sie utrzyma.
 
reklama
Cleo z tymi kartami to rozne bywa. Na 4 ciaze kazda mialam zakladana w innym czasie. A lekarz prowadzil ten sam.
Jesli chodzi o wizyty u gina to normalnie bez zadnych komplikacji sa co 4 tyg w normalnym "trybie", a pozniej czesciej. Czyli w 3 trymestrze. Ja teraz chode co dwa co 3 tyg - lekarz mi mowi, kiedy chce mnie zobaczyc i sie umawiam. Njblizsza wizyta juz w poniedzialek o 9.20. Cala jestem podekscytowana.
 
Ja ostatnio u gina byłam dwa tygodnie temu i kazał mi przyjść za 1,5 miesiąca jak będę się dobrze czuła i wtedy założy mi kartę ciąży, a jak bedę odczuwała jakieś niepokojące symptomy to mam się zgłosić wcześniej. Wydaje mi się jednak że 1,5 miesiąca to za długo i chyba wcześniej się do niego wybiorę. Nie mogę się doczekać jak już będę miała kartę ciąży.
Pozdrawiam.
 
Agnieszko rzeczywiście 1,5 miesiąca wydaje mi się ze to strasznie długo. Moj lekarz zawsze umawia mnie na wizytę za trzy max. cztery tygodnie. Tak było w poprzedniej ciąży i myślę, że teraz też tak będzie.

:laugh:
 
Ja idę za tydzien i to będzie 2 tyg. od poprzedniej wizyty,ale to tylko dlatego,że mój lekarz wyjeżdża na 2 tygodnie:(( tez będzie zakladana karta.Wychodzi na to,że mój lekarz zakłada kartę na drugiej wizycie ;)bo poprzednio tez tak było.
A potem bedziemy się spotykać co miesiąc,dopiero pod koniec co 3 tygodnie.Zresztą gdybym chodziła częściej,to puściłby mnie z torbami :D
 
Zapomniałam dodać,że dziś obudziłam się tylko raz i to na siuisanie ;)
Wyszło na to,że muszę spuszczac na noc rolety ;D
 
Ja dziś miałam fatalny dzień. Musiałam pozałatwiać parę spraw i jestem dętka. Może jutro będzie lepiej...
 
Oj ale dzień... W moim przypadku dobrze, że już się kończy...
Adaś ok południa mi wymiotował nie wiem zupełnie z jakiego powodu. Potem się przespał ze dwie godzinki a ja w miedzyczasie zamiast odpoczywać rosołek mu gotowałam. Zupełnie inny obiad miałam w planie, ale czego się nie robi dla dziecka.
I faktycznie po przebudzeniu już dobrze się czuł. Zjadł miseczkę rosołku z wielkim smakiem. I już było mu ok. Na kolację wsunął 2 kanapki co mu sie zaczej nie zdarza bo to okropny niejadek...  Mam nadzieję, że nic mu nie będzie...

Ale nie będę Was tu zanudzać opowieściami o moim synku...
Mąż dopiero co wrócił...
Ja mam na dzisiaj wszystkiego dość...
Marzę o łóżku... Ciekawa tylko jestem kiedy moje dziecko wybierze się spać po tej drzemce w ciągu dnia... ??????

;)
 
Witam Was dziewczyny!
Niedawno dojechałam do domu i się bardzo cieszę,że znów magę pogadać z Wami.
Było super,narty,łyżwy,kulig i nawet basen(niestety ten ostatni spalił na panewce,zapomnieliśmy stroi komp.).
Jestem wymęczona i bardzo zadowolona świetna odskocznia!!!!!! :D
 
reklama
Dzien dobry!

Mamaoska, super ze wypoczelas...
Jesli chodzi o wc zorajszy dzien to byl duuuuzo lepszy ni poprzedni, ale jak zwykle zasnelam wczesnie czyli ok 1, potem o 24 mialam przerwe na godzinna rozmowe z mezem i... nie moglam zasnac, mysli mi krazyly po glowie rozne i przerozne...
Wczoraj mialam masaz kregoslupa, wiec troche mi bylo lepiej. Dzisiaj tez czuje, ze mialam masaz ;D. utro juz niestety bedzie podle :-[.
Dzisiaj zasuwam do kosmetyczki na depilacje, wie znow bede gladziutka :laugh: :laugh: :laugh:
 
Do góry