reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Dzień dobry Mamuśki :)
Ale dziś piękny dzionek,od rana wiaterek wieje,słonka prawie nie widać,a wczoraj nawet trochę popadało :) Może dziś też trochę deszczyku spadnie?Mam już "na koncie" pierwsze własnoręcznie zakiszone ogóreczki w tym roku -pycha :)Co prawda w nocy chyba przez nie koszmary miałam,ale warto było :) Aha,czy Was też tak pokłuwa w kroczu?Bo mi to juz od wczoraj nie daje spokoju,w dodatku brzuszek czasem twardnieje...
 
reklama
Oj tak, pogoda dziś piękna :)
A dziś są urodziny mojej córki - wielki dzień. Była rano bardzo dumna, bo dostała cukierki dla koleżanek i kolegów żeby mogła poczęstować :)
 
Mycha! Mam nadzieję, że już się uspokoiłaś i olałaś te głupoty którymi ktoś Cię wkurzył!

Anna25! Lepiej się skontaktuj z lekarzem bo twardnienie brzucha to nic dobrego.

Marrtruda! Wszystkiego najlepszego dla małej jubilatki!


A ja wczoraj wykonałam wielką pracę - składałam i segregowałam furę ciuszków dla maluchów którą dostałam od koleżanki. Pod koniec miałam jużdość ale chyba najgorsze za mną. Ciekawe czy mój wynik z posiewu moczu już jest. Zadzwonię koło południa. Dobrze by było bo chciałabym jak najszybciej wiedzieć i zdążyć skontaktować się z lekarzem przed weekendem.
 
Marrtruda,usciskaj Mala Jubilatke! :D

U nas swieci sloneczko,ale wieje wiaterek i jest jakos milej,niz wczoraj. :D Mimo,ze o 6 dzis bylo 20 stopni juz... ::)
Wczoraj straszliwie sie czulam popoludniu. Upal i duchota mnie na maxa dobil,zmeczenie praca tez swoje zrobilo... W pewnym momencie myslalam,ze dzies padne... Jeszcze taka popuchnieta bylam... Ale wyspalam sie i dzis juz mi o wiele lepiej. :D
 
ja tam spać spąłam ale rano zauwazyłam małutkie obrzeki na stopach i teraz myśle intensywnie jak im zapobiegać. To wszystko przez tą duchotę, dzis troszkęchlodniej ale i tak jakos bez energi jest. Mam nadzieje ze te obrzęki szybko znikną i nie bedzie juz ich do końca :D
 
MArrtruda ucałuj malutka od nas też koniecznie :D
Anka niecały tydzień temu drugie urodziny zaliczyła :D

mi tez puchna nogi ostatnio - ponoć na to najlepszy jest ruch i nogi do góry.. w dodatku powinno sie mało pić ( a jak pić mało przy takich upałach) jest chłodniej ale parno i nic mi się znów nie chce ..
 
mi lekarz kazał duzo pić szczególnie przy upałach i mówił, że to nie ma wpływu na opuchliznę a mało płynów może ją nasilać bo się organizm nie wypłukuje dobrze.
 
Agamamaani trzeba koniecznie dużo pić aby wypłukac toksyny z organizmu, jak bedziesz mało piła to one będacały czas w twoim organizmie i opuchlizna siezwiekszy. Pić i to do 3 l dziennie.
 
reklama
Dziękuję bardzo w imieniu Jukli za życzenia!

Ja wczoraj też troche opuchłam - zdjęłam nawet obrączkę - założę ją po porodzie!

Aniu -takie skurcze jeśli są niebolesne i trwają krótko, to nie są powodem do zmartwień - brzuch twardnieje, bo macica "ćwiczy" do porodu :)
 
Do góry