reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Nie jestem zapalonym kibicem ale wczorajszy mecz mi sie podobał! ;)

Ale najbardziej cieszy mnie to że zaczęliśmy z małą 7 msc ale fajnie!! :laugh:

Życzę Wam mamuśki miłeg dzionka!!
 
reklama
Mycha,u mnie z ta pilka nozna jest roznie. ;) No,chyba,ze gra Anglia. :D Ale wczoraj ogladnelam mecz,bo byl wazny. :p Osobiscie i tak wole zuzel juz jakos od 18 lat,ha! :D
 
Mycha,taaak od 18 lat. :D Mialam 3,5 roczku,jak mnie tata pierwszy raz zabral na stadion i ... tak mi juz zostalo. :D A dzis,chyba,pojde nieco pokrzyczec,bo mamy wazny mecz,hihi. :D
 
Jeju Aga w taki upał na żużel to ty faktycznie lubisz te motory.
Teraz to dopiero kurzą i ten hałas,podziwiam!!!!!
Ale duchota,pot po tyłku spływa :p
 
Aguska,mi wlasnie tez po tylku cos splynelo i sie zastanawialam,co to. :p A motorki,halas i ten kurz uwielbiam. :D A zapach oł maj Gad! :D :D :D Mmmmmrauuu. :D Sa powody do mruczenia. ;D Mecz jest o 18,wiec nie powinno byc tak zle. ;)
 
Byla raz na żużlu właśnei w zielonej, pamiętam to jako kupę hałasu, smrodu spalin i krzykow ludzi. Do tego byłam po imperzie i bardzo chycialo mi sie spać. Jednak rozumiem że moze sie to odobać. Acha, dali mi wtedy kartkę, długopis i siedziałam spisując wyniki ;)
 
Dziewczyny czy macie jakies dobre sposoby na puchnięcie i ból nóg! :p :p :p :p chyba zgłupieje. Od jakiegoś czasu ciągle bolą mnie nogi i puchną stopy mam już dosyć!! :p :p a do tego ten ciężki oddech! :p :p
 
Cleos,ale to co piszesz jest przeciez cudowne w tym sporcie,hihi. :D

Mychus,ja codziennie mocze sobie nozki w chlodnej wodzie z sola... I przechodzi. :) Nie jest to istotne,czy to sol kuchenna,czy taka do kapieli... Bol ustepuje,az milo. :D
 
reklama
Ja niestety mam ten sam problem co Mychus nogi puchna ze az strach :( Mój gin mówi zeby połozyc sie w pozycji horyzontalnej tylko nie zawsze mozna :(
Wiec dzis wieczorkiem przetestuje metode Agutki :)
 
Do góry