reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Postarajcie się o więcej magnezu.Można brać dodatkowo magnez , nawet jeżeli połykamy magnez zawarty w witaminkach które bierzemy.Najlepiej z vit B6. To naprawdę pomaga, oprócz tego dużo nabiału.
 
reklama
adasia ja oprócz w witaminkach ..(zestawie) przyjmuje od początku ciąży 3 razy dziennie magnez bo działa przeciwskurczowo....nie wiem czy to pomaga, ale rano też nie mogę się po spanku porządnie wyciągnąć ;) ale skurcze tak normalnie to mnie nie łapią...

..a wczoraj też zauważyłam, że nie mogę nogi w klapki włożyć (napuchły) i palce jak serdelki mi się zrobiły..więc na noc już ściągam pierścionki :) ....
 
Aniu tez sie ciesze nawet baaaaaaaaaardzo na myśl o zwolnieniu!! :laugh:

Adasiu lekarz ocenił twojego bobasa na 30 tydz ??? jeju!!! ::) ::) ::) to co to będzie później :laugh: :laugh:

U mnie samopoczucie Ok oprócz tego,że ostatnio męczą mnie bolące nogi i kręgłosup!! :p :p
 
a ja zauwazyłam, zę od wczoraj mój mały leży juz gówką do dołu..
a teraz am starszne zamieszanie bo pakuję rzeczy nad morze i zupełnie już zgłupiałam co brac a czego nie..
w dodatku moja siostra jest juz połtora tygdonia po terminia ( miała urodzic 2.06) i nadal nic..
pewnie urodzi jak ja będę nad morzem.. życie.. ::)
 
agamamaani pisze:
pewnie urodzi jak ja będę nad morzem.. życie..  ::)

Dobrze,ze nie wtedy jak Ty dopiero. :p Hihihi. :D

Ja sie dzis czuje znakomicie,bo... Jestem po wyplacie,hehe. :D Wiec trzeba sie wybrac na jakies zakupki,a co tam - raz sie zyje. ;) Tylko najpierw trzeba znalezc jakiegos towarzysza na taka wyprawe w te pogode. :p
A jutro... lalala... zuzel,jupiiiii! :D
 
Hejka :)
U mnie tez wszystko cacy :) W pracy dobrze nie przemeczam sie :) tylko kurcze strasznie mi kregosłup zaczyna dokuczac i duzo spie jak przyjede do domku.
Pogoda jest super wiec i humorek lepszy:)
Cieplusie pozdrowionka Mamuski :)
 
Adasiu! Gratulacje wielkiego malucha!!

Dziewczyny ja biorę magnez i skurcze już prawie nie łapią a jak sięczasem zdarzy to nie sąmocne. Biorę magnez z czymś tam, żeby lepiej sięwchłaniał. Do tego tak jak lekarz radził godzinę przed jedzeniem albo dwie po.

Aga_Mazury pisze:
Margolis ja też już ledwo się turlam...do sklepu (300metrów) jest to już dla mnie wyprawa...a wejść na II piętro to fju fju...a najgorzej to jak coś spadnie to schylić się i podnieść.....jutro mam wizytę u gina....zobaczę co słychać u moich mauchów

Aga! mi też coraz ciężej ale sięnie poddaję. Zresztą jak za dużo siedzę lub leżę to mi potem gorzej. Ciężko się rozruszać.
 
a ja wpadłam, żeby się z Wam pożegnac na parę dni..
do przeczytania we wtorek i miłej pogody wszystkim na ten dłuugi weeken :)
uciekam nad morze.. :D trzymajcie kciuki, abym przeżyła podróż :D
 
reklama
Ja tez sobie jakos zyje. :D Troche mnie wczoraj wkurzylo,ze bede miala o 1 dzien mniej urlopu niz sobie wyliczylam.. Moj blad... :( Coz,bedzie trzeba na jakies zwolnienie isc,czy cos... Albo wziasc na ten 1 dzien urlop bezplatny... Ajajaj...
Poza tym po wieczornych zakupkach poszlam z Kuzynka na pizze i piwko - fajne takie odreagowanie calych tygodni pracy. :D No,a pozniej byl mecz,heh. :p

Milego wolnego dzionka Dziewczynki! :-*
 
Do góry