reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samopoczucie mamy - dolegliwości fizyczne i nie tylko...

Kapiele podczas porodu albo przed porodem sa wskazane gdyz woda minimalizuje bol porodowy i takze ulatwia kobieta podczas porodu,pomaga radzic sobie z bolem ale do porodu nam daleko :-D wiec jak na razie najlepiej wstrzymac sie z goracymi i dlugimi kapielami :tak: a mnie dzisiaj znowu dokuczaja bole krzyza :-( i nie mam pojecia dlaczego,przeciez nie pracuje ani sie nie przemeczam :oo2:
 
reklama
Ssabrinaa mnie też dokuczają bóle krzyża jak nie wiem co, i się nie przemęczam ,ale często zauważyłam, że jak siedzę długo to zaczyna mnie boleć, no i brzuchol tak samo jak dużo pochodzę,i nie leże w łóżku prawie...
 
Dokladnie mam tak samo ale ile mozna lezec i sie obijac :-) Ale juz czuje ze sennosc mnie zaczyna powoli meczyc ,sprzatalam troszke dzisiaj,nie chce sprzatac wszystkiego w jeden dzien wiec rozkladam se na raty zeby sie nie przemeczac :-)
 
Ja ogółem codzienie sprzątałam przed ciążą każdy kąnt zakamarek taką troszkę pedantką byłam, codziennie mycie podłóg i wogóle, teraz sobie darowałam robie powoli i niestety już nie daję rade wszędzie zajrzeć i wytrzeć np na meblach nawet nie można podnosić tak rąk czy myć okien zabronione, sobie spokojnie teraz porządki robie i nie wariuje, a dzisiaj mam lenia jak nie wiem...
 
A dzisiaj to miałam masakryczny poranek wstałam o 5 rano robię meżowi kanapki a tu nagle czarno w oczach i wymiotować nagle mi się chcę ledwo dotarłam do łaźienki, siedziałam przed kiblem cała aż się spociłam normalnie czułam się fatalnie jak nie wiem, ale po 5 min mi przeszło i nie zwymiotowałam jakoś powoli zaczynają mnie brać wymioty, na razie tylko czuje, że jest mi nie dobrze, ale nie jestem w stanie zwymitować.
 
Ja musze ograniczać sprzątanie do minimum, bo po większym czy dłuższym wysiłku boli mnie brzuch, albo glowa i nie mam siły wstać z łóżka. Kilka dni temu po umyciu podług położyłam sie i zasnełam, bo byłam wykończona.
Normalnie nie meczyły mnie obowiązki domowe. Nieraz cały dzien sprzatalam z pomoca Maćka. Zreszta prowadzimy raczej aktywny tryb życia.
Teraz z tym koniec, z mojej strony.
 
[SIZE=-1]Ja od dwóch dni mam ostre mdłości i wymiotuję.
Przez to nic nie mogę jeść. Wczoraj zjadłam przez cały dzień dwie kanapki,
a dzisiaj jedną bułkę. Na myśl o jedzeniu robi mi się niedobrze :( Nie mogę się nawet zmusić do jedzenia.

Czy takie niejedzenie zaszkodzi ciąży???
[/SIZE]
 
[SIZE=-1]Ja od dwóch dni mam ostre mdłości i wymiotuję.
Przez to nic nie mogę jeść. Wczoraj zjadłam przez cały dzień dwie kanapki,
a dzisiaj jedną bułkę. Na myśl o jedzeniu robi mi się niedobrze :( Nie mogę się nawet zmusić do jedzenia.

Czy takie niejedzenie zaszkodzi ciąży???
[/SIZE]

Czuję się dokładnie tak samo. Ja już czwarty dzień mam do tyłu, nic nie mogę jeść, nie mam w ogóle apetytu, nic ugotować nie mogę, bo jak czuję ten zapach gotowanego obiadu, to od razu ląduję w łazience. Mdłości mam cały dzień, a najgorsze są ranki. Snuję się po mieszkaniu. Dziś odesłałam synka do babci na noc... bo zrobienie kolacji graniczy z cudem. Wszystko ma jakiś zapach.
Mówiłam o tym wczoraj na wizycie gin o tym i uspokoił mnie, że nic złego to nie oznacza, ale żeby przypilnować tych 3 posiłków i czekać na poprawę :(
 
Pilnować 3 posiłków??? he he to dobre. Ja mam problem z jednym :happy:

Ale widzę, że nie jestem sama. Tak czasami sobie myślę, że przez to forum człowiek tylko biadoli i się rozczula.
Z drugiej strony, z kim można tak się podzielić troskami, radościami i narzekaniami jak nie z forumiczkami które przeżywają to samo! ;)

Pozdrawiam
 
reklama
Pilnować 3 posiłków??? he he to dobre. Ja mam problem z jednym :happy:

Ale widzę, że nie jestem sama. Tak czasami sobie myślę, że przez to forum człowiek tylko biadoli i się rozczula.
Z drugiej strony, z kim można tak się podzielić troskami, radościami i narzekaniami jak nie z forumiczkami które przeżywają to samo! ;)

Pozdrawiam

Sara nie zdzwie sie jak schudniesz teraz do konca Itrym;) jesli wymiotujesz czesciej niz 3-4 razy za dnia to idz do lekarza bo najgorsze to sie odwodnic. Sa tez witaminy dla kobiet w ciazy ktore lagodza takie objawy. Moze sprobuj suchary? nie pachna nie zaszkodza a jest szansa ze cokolwiek zjesz:) pij duzo wody zrodlanej:)
 
Do góry