reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rybka dla dziecka

Czy dajecie maluchom paluszki rybne? Moja córka nie znosi ryby, a chciałabym, aby jednak trochę wartości odżywczych zawartych w mięsie rybim dostawała.
koleżanka poleciła mi paluszki rybne Frosty, że są przygotowane specjalnie dla dzieci i teraz nie wiem, czy mam spróbować? Może coś podpowiecie?
Ja mojemu 3 latkowi kupuje paluszki rybne,nie pamietam marki.I zje ladnie z ziemniaczkami,wiec moze warto kupic,dziecko nie jest za male jak chodzi do przedszkola na rybe w takiej postaci.
 
reklama
Ja też podaję mojemu dziecku paluszki rybne, uwielbia je, a ryby w innej postaci nie tknie. Je je już chyba od roku.
pozdrawiam
nikita
 
Hej dziewczyny! Tak dużo ostatnio mówią o rybce, że trzeba jeść co najmniej 2 razy w tygodniu i że w ogóle tłuszcze omega 3, 6 (cokolwiek to jest...) Ale jak to podawać swojemu dziecku? Czy według was takie paluszki rybne (takie 100% filet rybny, a nie jakieś mielone) są ok? Ja ostatnio próbowałam, no i najpierw poszła cała panierka ;-)) a później po kawałeczku rybka. Co o tym myślicie???
 
Ja jestem jak najbardziej za. Na początek podałam odrobinę i obserwowałam, czy przypadkiem nie wyskoczy jakieś uczulenie. A skoro nic takiego się nie stało rybka zagościła w menu mojego młodszego syna na dobre (bo starszy wcina rybki bez opamiętania).
 
moj synek uwielbia rybke, oczywiscie kupujemy tylko fileciki albo skrupulatnie obieramy, zeby nie bylo zadnej ości. Co do panierek, na szczescie Mały nie lubi, wiec mi to na raczke bo po co... to rybka ma wartosci odzywcze. A panierką zawsze mamusia sie podtruje, hehe :-)
 
ja podałam rybkę po grecku - takie danie z gerbera w 7 miesiącu życia maluszka. smakowała bardzo, więc na pewno dania z ryb zagoszczą na stałe w naszym jadłospisie. wiem jedno, że na pewno nie będę podawać Bartkowi ryby pangi (zresztą sami z mężem też jej nie jemy). Jest tak nasączona chemią, że aż strach!
 
reklama
wydaje mi sie,ze nie na darmo tak trabią,zeby jesc te rybki.Na pewno są bardzo zdrowe.moja mała wprost uwielbia rybe-w kazdej postaci:paluszki(te nie mielone)są super,ja czesto smaże zwykłe filety,to zjada w przeogromnych ilosciach.Bardzo lubi smazonego pstraga(ale wtedy musze jej obierac).Ponadto w przedszkolu są co piątek rybki,ostatnio były tez kotleciki rybne.Sama takich nigdy nie robiłam,ale chcetnie spróbuje;)
 
Do góry