reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

Mój robaczek też wypina tyłeczek po prawej stronie :) no i teraz już czuję każdy jego ruch, niejednokrotnie bolesny a no i czasami czuję jakby główka była już w kanale i wychodziła - dziwne uczucie.
 
reklama
a moze u mnie to tez kłucie szyjki a nie pecherza jejku ale jestem niedoswiadczona ale coz skad mam wiedziec w koncu to moja pierwsza ciaza
 
Pęcherz też cię może szczypać bo mały napiera na co się tylko da.Basieńko ja choć mam dwójkę to wcale nieuważam się za wszystkowiedzącą ,bardzo dużo dowiedziałam się na tym forum od dziewczyn
 
Oj moja Niunia też daje czadu już mnie wszystko boli a co do kłucia to lepiej nie mówić gin mi powiedział że mała siedzi już w kanale :o więc w każdej chwili moze się wszystko zacząć.Już bym chciała bo przez te upały naprawdę jestem zmordowana.Niedługo wracam do domciu bo dziś moje towarzystwo wraca z gór ale sobie odpoczęłam trochę nie ma to jak u rodziców :)





 
WSZYSTKIE BYSMY CHCIAŁY ROZKLEJAM SIE NIC MI SIE NIE CHCE MIALAM ISC NA POCZTE ALE NIE MA SZANS NIE WYSCCIUBIAM NAWET NOSKA Z DOMU
 
ja przed chwilką co wieszałam pranie i juz je mogę zdjąć jest taki skwar! Ale słyszę,że grzmi za Wisłą,może deszczyk :) ::) ? Normalnie nie mam czym oddychać!
 
reklama
Ja też nie wiem co mam ze sobą zrobić .Mój pokój jest na południową stronę i wytrzymać się nie da a u dzieci na łóżku jest mi niewygodnie ,za mało miejsca i nie mogę się wyzbierać jak trzeba wstać .Jedynie jak siadam do kompa to jestem u nich w pokoju .Ale zaczęły się wakacje i mamy podziały w czasie .


Moje maleństwo coraz bardziej daje czadu i idę schłodzić brzuch pod prysznicem ,już nawet ściągłam biustonosz bo mnie uwiera i do tego zaczyna mi się coraz bardziej lać siara i mój piesek chodzi za mną i mnie obwąchuje ,chyba coś czuje ,bo jestem przez niego lizana po stopach ;D ;D :laugh: :laugh:
 
Do góry