reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

reklama
MOJ SIE PRZECIAGA PRAWIE CAŁY CZAS ALE JAK DŁUZSZA CHWILE SIE NIE RIUSZA TO TEZ SIE MUSZE SKUPIC I POLICZYC
 
hmmm.... mój w brzuszku był w miarę spokojny wporównaniu z Waszymi bobaskami i teraz jak sie naje to spi 3-4 godziny, więc moze wiolu masz racje, ze bedzie rozrabiaka hi hi
 
podobno co druga ciąża to wiracha .Ada tak dawała czadu i nic się nie zmieniło do tej pory ,A kamilek to w brzuchu był aniołek <prawie wcale go nie odczuwałam i jest nadal taka przylepa ,do serca przyłóż choć lubi rozrabiać i pewnie Oskarek też będzie rozrabiaka .Ale to są takie stare przesądy i śmieje się z nich
 
Ewan czy to prawda ,ze przed porodem dziecko sie duzo mniej rusza? Zaobserwowalas cos takiego u siebie?
 
Ja wczoraj szperajac w internecie czytalam o zwiastunach porodu i czesem jest tak ze dziecko sie malo rusza a czasem duzo, czyli bez zmian!!! Kazdy porod jest inny ale faktem jest ze wiecej jest przypadkow ze dzidzia jest mniej ruchliwa!!!
 
reklama
oo jesli mniej to swietnie bo mój bardzo mało sie rusza bardzo bardzo tzn rusza sie ale raczej nie chce mu sie silowac z napietym brzuchem:-)
 
Do góry