reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

hihi to moj akurat dupke ma z prawej a nozki z lewej :D wczoraj jak ogladalam wieczorem telewizje to maly fikal tak jakby chcial dzrzwi wywazyc nogami :laugh: mowilam mu ,ze tak nie wyjdzie ale on dalej swoje.Maly uparciuch ;) Brzuch mi sie malo co nie rozerwal bo dupka szla w prawo a nozki w lewo az mnie chwilami bolalo.
 
reklama
mnie tez czasami juz bola te jego akrobacje ale wiem ze upartosc ma po swoim tatusiu jak mowie przestan to robi ana odwrot i tak ze wszystkim cały czs sie cisnał na ten swiat a jak juz moze wyjsc to nie chce cos mam wrazenie ze go przenosze
 
Dzieci w ogóle są nieprzewidywalne .Basiu mamy taki wątek GG ,jeśli masz numer to możesz zostawić go nam ,zawsze bedzie można skontaktować się z toba bezpośrednio
 
Mojemu dzidziowi chyba w brzuchu też temperaturka wzrosła bo strasznie wierzga we wszystkie strony :laugh: :laugh:.Ja oskarkowi naprawdę współczuje ,pić mi się cały czas chce i chyba zaraz pękne od tego picia
 
SKAD JA TO ZNAM ZWARJOWAC MOZNA OD TYCH UPAŁOW ALE NIE MA CO NARZEKAC PRZYPOMNIJMY SOBIE ZIME PRRR TO JA JUZ WOLE ZEBY TAK ZOSTAŁO
 
reklama
BARDZO GORACO TEZ TESKNIE ZA DESZCZEM MOGŁO BY PADAC CAŁA NOC LEPIEJ BY SIE CZŁOWIEKOWI SPAŁO I ODDYCHAŁO A W DZIEN TAK JAK JEST MOZE TEMPERATURA TROCHE NIZSZA
 
Do góry