reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy naszych Maleństw

reklama
moje ziarenko mozna wyczuc juz przez skore, kladac dlon plasko :)
jestem szczesliwa :) z dnia na dzien coraz to bardziej sie rozpycha :) moje kochane ziarenko numer 2 :)
 
kochane czy ma któraś przodujące łóżysko ?????????????
Ja czuję ruchy, są częste juz, bardziej wyczuwalne no ale przez brzuch to ja sama nie wyczuje jeszcze, no i moze raz na 2 dni poczuję kopniaczka i to lekkiego , no ale lekarz mówił ze mam to łożysko na razie przodujące wiec moze to powód ze tak nie czuje mocno !!!!!!!!
 
Mój kopie jak jestem głodna, jak zjem coś dobrego to się budzi hehe i rano o 6 czuje jak sie kręci. Niestety jak przystawiam rękę to przestaje sie ruszać wredota mała..... Z synem też tak miałam nawet jak już był wielki, co przystawiłam rękę- cisza...
 
a ja chyba od wtorku coś czuję, ale sama nie wiem, to raczej nie jelita, takie pojedyncze muskanie i cisza potem...
zobaczymy jak się to rozwinie :-D
wbijam się prywatnie na USG połówkowe przed 29 marca, ciekawość mnie zżera czy wszystko tam ok...
 
ilonka - a Ty masz łożysko przodujące czy ułożone na przedniej ścianie, bądź nisko ułożone? Bo to duża różnica!!

Ja miałam z Natalką nisko ułożone łożysko i długo się "podnosiło" ale ruchy czułam wcześnie.
 
Ja jeszcze też nie odczuwam ruchów, ale wcale się tym nie przejmuję :) tydzień temu mój lekarz pytał o to i powiedział, że na ogół w pierwszej ciąży tak w 20.tyg. można zdecydowanie wyczuć, że to właśnie ruchy dziecka albo i później :) staram się zresztą sama nie ekscytować jakimiś innymi odczuciami chwilowymi w brzuchu, bo może to maluch, a może jelita, więc pokojnie czekam na konkrety ;) gratuluję wszystkim mamusiom, które dostały juz namacalne sygnały ze swych brzuszków :):):)super!
 
katjusza no w sumie to mi powiedział ze przodujące :baffled: hmmmmmmm bede na wizycie teraz to dopytam co i jak dokładnie bo nie wiedziałam ze to jakas różnica !!!!!!!!!! :baffled: ale ciemnota ze mnie :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
np dziś mam spokój ale wczoraj to az w gardle czułam raz jak sie poruszyło gwałtowanie :) no ale ono tak juz ma ze np 3 dni spokój a potem pare dni buszuje !!!
 
A ja dalej gruboskórna, mimo że to już 20 tydzień skończony. Akurat dzisiaj równo 20. Jutro zaczynami 21. Nic Bąbel nie daje o sobie znać. Dalej trzymam się opcji, że to po prostu taki aniołeczek - zapowiedź grzecznego i spokojnego Maleństwa :-D.
 
reklama
A ja dalej gruboskórna, mimo że to już 20 tydzień skończony. Akurat dzisiaj równo 20. Jutro zaczynami 21. Nic Bąbel nie daje o sobie znać. Dalej trzymam się opcji, że to po prostu taki aniołeczek - zapowiedź grzecznego i spokojnego Maleństwa :-D.

Ja pierworodnego pierwszy raz swiadomie poczulam w 21/22 tyg, ale zdecydowanie nie byla to zapowiedz grzecznego i spokojnego aniolka:tak: Nemniej jednak Tobie moze sie spelnic, czego zycze:-D

Za to teraz robaczek juz w 15tyg dal mi pierwsze znaki i aktywny czasami jest ze hoho. Ktoras mamuska kiedys ladnie powiedziala, ze w przyrodzie musi byc rownowaga, wiec moze tym razem jak robak sie wyszaleje juz tak wczesne w brzuszku to potem da mamci odsapnac... zobaczymy:-) Co wcale nie znaczy ze jakos specjalnie tego oczekuje:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry