reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

reklama
Ja już odczuwam najbardziej na wieczór jak się położę takie delikatne głaskanie od srodka
poczułam maluszka w 13 tyg 5 dni bardzo wcześnie ale w poprzednich ciązach też dość wcześnie czułam ruchy

u mnie to dziwne bo brzucha nie mam jeszcze a coś się już rusza
 
A ja jeszcze nie czuję, nie mam pojęcia nawet jak to odczucie:) Czasami czuję taki troszkę napięty brzuch, ale nie wiem czy to, o to chodzi?
 
przy pierwszej ciąż pierwsze ruchy poczułam w 19stym tygodniu :)

takie głaskanie od środka :) a później niezłe kopniaki ;)

monia napięty brzuch to nie ruchy dzidziusia ;)
będziesz wiedziała zobaczysz :)
 
Napięty brzuch to raczej napinająca się macica
a ruchy zobaczysz poczujesz i bedziesz wiedziała że to "to"

a potem to takie kopniaki że jak palnie w pełen pęcherz to mozna się posikać albo jak w płuca to ciężko oddychać
mnie córy nie raz w nocy budziły
 
No, to będę musiała jeszcze trochę poczekać, ale nie mogę się już doczekać:) Nie mogę się doczekać, aż będzie mi widać już większy brzuszek:) Spać w nocy, to już czasami nie mogę, ale głownie przez to, że ciągle chce mi się sikać.
 
ja konczylam studia w ciazy, i raz na zajeciach maly tak nagle i mocno mnie kopnął, że podskoczyłam na krześle. Prowadzący przerwał wykład i pytał czy wszystko w porządku...:)
 
reklama
Ja odczuwam ruchy jakoś od tygodnia. To takie bulkanie w dole brzucha, jakby się coś obracało. teraz są już dużo wyraźniejsze i strasznie mnie cieszą - bo wiem wtedy że maluszek jest ze mną. Jak czasem kichnę (co mi się ostatnio często zdarza) to nagle się bardziej porusza widocznie przestraszony. fajnie - nie mogę się doczekać aż będzie się rozbijał łokciami :)
 
Do góry