reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maleństwa

Ja na szalenstwa malenstwa nie narzekam tylko te nieprzespane noce,juz bym chciala styczen,ostatnio jestem coraz bardziej zmeczona i nie mam na nic checi,a rwanie nog doprowadza mnie do szalu,czy ktoras z Was tez ma ten problem,jezeli tak to co Wam pomaga?
 
reklama
u mnie dzidzia ma juz glowke na dole wiec .. kopie mnie po zebrach od okolo 3 tyg. zauwazylam ze bardziej jest ulozona na prawej stronie brzucha.. ::) zebra bola mnie tak mocno jakbym miala je poobijane ;D Mala jak daje mi teraz kopniaki to " mocne gwaltowne czasami potrafi tak kopnac ze az sie zatrzese cala ;D pozdrawiam cieplutko
 
Moja Julcia tez jest juz ulozona glowka w dol. ..Rozkoszne uczucie kiedy swoje malutkie stopki wpycha mi pod zebra...wrazenia niezapomniane. Ale wiecie co, uspokaja sie kiedy poczuje na moim brzuszku dotyk tatusia, hihi..taka mala, a juz ma respekt dla ojca:p
Termin z ostaniego USG wyszedl nam na 1 stycznia..mam nadzieje ze faktycznie mala urodzi sie w nowym roku - ostatnio slyszalam jakies pogloski ze nasz kochany zad szykuje szkoly posylac o rok wczesniej..czyli "zerowka" od 5 lat, a podstawowka od 6!!!!!
 
Moja dzidzia ma tak nisko glowke ze czasami az sie zginam w pol dobrze ze tak nie caly czas uciska bo chyba bym nie dala rady, ale jest kochana najbardziej rusza raczkami na boki w zeberka tez czasem dostane :laugh:
 
witam wszystkie obecne i przyszłe mamy :)
dawno sie nie odzywałam :)
moja dzidzia to nawet po nocach mi nie daje spać, a żebra to już mam wszystkie połamane :p
rusza się, wierci, rozciąga i wystawia różności, mam wrażenie, że ternuje aerobic :D
za to ja złapałam kolejnego wirusa <zaś mnie ktoś zaraził>
ale jeszcze tylko miesiac<31 dni> i bede trzymała mojego szkraba na rękach czego nie moge sie doczekac :):):)
pozdrawiam Was wszystkie :)

PS.moj brzuś mierzy 114 cm :)
 
Bunia dzieki,ostatnio ciepla kapiel tez pomaga.
U mnie dzidzia troszke sie przekrecila i jest troche boczkiem,mam nadzieje ze niedlugo znowu wroci glowka w dol.Ma na to kilka tygodni
 
reklama
mój Bartuś też spokojniejszy, ale nie ma już jak kopać za bardzo:) Wierci się tylko, a jak rozprostowuje nóżi to trafia w moje prawe żebra, na zewnątrz mam już tam siniaka :) nawet mój gin się z tego śmieje. Zrobiłam zdjęcie tego siniaka, pokażę mu kiedyś jak matkę traktował ;) ;D
 
Do góry