reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

A mój kurczaczek dzisiaj bardzo aktywny. Czy zjem czy nie to się wierci. Ale dzisiaj grzecznie się wierci i nie boli. Za to urosło mu się chyba, bo zdałam sobie sprawę, że pupkę mi wyżej wypina niż kiedyś. Prawie tak wysoko jak stópki. A łapki ma idealnie tam gdzie gumki moich spodni i gatek się kończą pod brzuchem i czasem myślę, że może mu moje ciuchy przeszkadzają ;)
 
reklama
Aaniap tez tak czulam czkawkę małego, tak z miesiąc temu a już byl ulożony głowkowo.na ostatnim usg okazalo sie,ze pod watroba dokladnie mam jego pupke.co do aktywnosci, to zmienil nieco pory, juz nie szaleje glownie rano i poznym wieczorem, tylko blizej poludnia i popoludnia i jakos ogolnie sie rozpuscil;-) na Ktg siedzi cicho a po figlarnie zaaczepia
 
Ja mam dalej nocnego masakratora :baffled: Dzisiaj dała taki popis, że już nie wiedziałam jak się położyć i w końcu siedziałam jak sowa na łóżku z opadającą głową. A teraz skubaniec mały śpi i się tylko rozpycha.
 
Ostatnia edycja:
uuu mojej małej chyba cukier skoczył bo szaleje :) w ogóle dziś cały dzień niezmordowana, pewnie w nocy będzie odsypiać ;)
w ogóle śmieszna jest, bo wystarczy rękę do brzuszka przyłożyć żeby zaczęła się wypinać do głaskania :)
 
A moja dzisiaj spokojna jak nigdy .. Rano pokopała troszke a tak to sie tylko lekko wypina i to tez rzadko.. Chyba obie nas dzisiaj cos wzielo leniuchowanie, ja tez ledwo patrze na oczy, wlasnie spałam godzinke i zaraz chyba znow sie poloze
 
Moja juz nie kopie, tylko wyciąga poszczególne części ciała, które jeżdżą po moim brzuchu, lub wnętrznościach. Wybrzusza się taka kulka lub dwie i jadą to w lewo to w prawo, aż czasem krzyknę. Ale lepiej jak czasem poboli niż się denerwować, że nie rusza się cały dzień. Ale ostatnio to czuję ten brak miejsca, bo wypina się strasznie.
 
mo wasnie matusia u mnie tak było ze nie ruszała się całymi dniami wogóle!!
przedwczoraj się troszkę poruszała..
wczorak tak pojeździła jak mówisz właśnie przez jakieś 10 min... miałam zgagę i bolało jak cholera ale byłam taka szczęśliwa że szok!!
no i dzisiaj chyba po takim miksie jedzenia jakie sobie zaserwowałam w cigu dnia.. i po ilości... daje znaki zycia..

co mnie cieszy bo samo bicie serduszka mnie nie satysfakcjonowało..
już sobie nawkręcałam różne scenerie..

a poz tym czułam przedwczoraj i dzisiaj czkawkę...
co mnie też cieszy bo na ta ilość ruchów co ja mam to każd jeden jest ważny dl mnie...

a pamiętam jak z Vi miałam to wierciła się do samego końca... aż spokoju nie dawała....
 
No to ja mam tak samo jak Matusia...
Jezdzi mi po brzuchu od prawej do lewej, ze juz w pewneij chwili mialam wrazenie, ze sie do gory nogami odwraca, tzn jest do gory nogami, ale ze glowe chce do gory przekrecic ;-)
 
reklama
Do góry