reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

Nie wiem co mała majstruje, ale już drugi raz taki numer mi wycina. Obrócona jest pleckami do brzucha i z całej siły napiera na ścianę macicy. Efekt jest taki, że z prawej strony mam wybrzuszenie od pupy do główki a po lewej zapadnię. Druga rzecz, że prawdopodobnie próbowała się dwa razy obrócić i utknęła w poprzek, tak, że mogłam chwycić pupę i główkę. Nie przeszkadzałoby mi to gdyby nie fakt, że boli od tego brzuch, krzyż, kość ogonowa i mam wrażenie, że pęknę :no: Bardzo mi się to nie podoba. Wasze łobuzy też tak robią?
 
reklama
Hope - co prawda nie czuję aż tak, czy to tyłek, główka czy cos, ale mój tez kilka razy był ustawiony ewidentnie w poprzek bo wypchnął się na obie strony. Często też wypina się z lewej bądź prawej strony. Czasami aż mnie flaki bolą od tych wygibasów, nie wspomnę już o skórze na brzuchu, przecież ma swoją wytrzymałość.
 
Hope mam identycznie i cholernie tego nie lubie :-( bo rwie mnie wtedy niesamowicie caly brzuch, boli mnie spojenie lonowe i wogole mam wrzenie jakby maly chcial przez pepek wyjsc, wtedy pukam go w ta dupcie zeby ja zabral i czasem skutkuje, ale to sa wlasnie te ruchy, ktorych nie cierpie, bo sa bolesne...
 
mój młody też próbuje wyjść przez pępek, albo tak napiera na szyje, że czasami mam wrażenie że już się szykuje do ewakuacji. Co do ustawienia w poprzek też myślałam przed usg, że jest w poprzek bo przy każdym ruchu pojawiają sie wybrzuszenia po moich bokach - myślała dupcia i głowa ... co się okazało to kolana - bo siedzi po turecku. Jednak moje młode ma zero szacunku do matki - wypycha sie jak tylko może, najgorzej jak zaprze się stopami o żebra a głową napiera na pęcherz - aż dziw że jeszcze się nie posikałam przy tych atrakcjach :p. Wystawia też stopy do głaskania, a tacie to nawet tyłek podsuwa - żeby całował ;)
 
Nie wiem co mała majstruje, ale już drugi raz taki numer mi wycina. Obrócona jest pleckami do brzucha i z całej siły napiera na ścianę macicy. Efekt jest taki, że z prawej strony mam wybrzuszenie od pupy do główki a po lewej zapadnię. Druga rzecz, że prawdopodobnie próbowała się dwa razy obrócić i utknęła w poprzek, tak, że mogłam chwycić pupę i główkę. Nie przeszkadzałoby mi to gdyby nie fakt, że boli od tego brzuch, krzyż, kość ogonowa i mam wrażenie, że pęknę :no: Bardzo mi się to nie podoba. Wasze łobuzy też tak robią?
Mój łobuz już od kilku tygodni robi tak i to kilka razy dziennie, boli i jest nie przyjemne, najgorzej jak mnie brzuch zaswędzi i się podrapię to ona odrazu w tym miejscu swój tyłek wciska. No ale jest to mniej bolesne niż przesuwanie żeber i wkładanie stópek między żebra.
 
To ja się jeszcze pochwale moim łobuzem :) W sobotę tatusiowi zebrało się na zabawy z małym, przykładał rękę do brzucha to Miki się przesuwał pod spodem, wiadomo o co chodzi. W końcu przyłożył ucho i jakiego kopa dostał od razu to mu się odechciało podsłuchiwać potomka :-D na chwilę oczywiście odechciało ;)
 
hm chyba jestem jakimś debilem:-D bo nie odróżniam tego co wystawia junior
czasami wypnie się przy pępku,czasami gdzieś wystawi coś małego -pewnie noga,ale co on tam konkretnie majstruje to nie mam pojęcia.Skąd Wy dokładnie wiecie?przyznajcie się, macie takie małe monitorki,jak ktoś wklejał chyba na maju- że widać w nich malucha:-D
Nie wykazuje też skłonności sadystycznych- nie było tak ,że w coś przykopał tak aby bolało.Czasami coś boli, ale nie identyfikuje tego z jego działalnością.Ale teraz się chłopak zestresował ,że go obgadują i czka sobie:tak:
 
reklama
jaipur ja jestem w stanie tylko odróżnić główkę i pupkę jak mi się w poprzek położy- główka idealnie okrąglutka, pupcia z pleckami więc gulajka większa. o moja chyba tez wie że o niej mowa bo cus się uaktywniła na momencie ;)))
 
Do góry