reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

ruchy to chyba cos najwspanialszego w calej ciazy, a jak maluch odpowiada gdy sie do niego mowi to juz wogole radocha na calego
 
reklama
Moja mała dzisiaj przesadziła:confused2:
pół nocy wariowała, że oka zmrużyć nie mogłam, o 8 rano jak wstałam do WC to wyglądałam jak zombi:szok:i dalej do łóżka musiałam wskoczyć...
a teraz siedzi cicho jak mysz pod miotłą :wściekła/y: zamiast wyskakać się w dzień...

mam nadzieję, że nie przestawiła sie juz na stałe...bo mnie wykończy jeszcze przed porodem...
 
no tak, odpukać na razie szaleństwa małego nie są bolesne a urocze. Chociaż tatuś denerwuje się , bo mały kopie i ociera się jak przyłoży się rękę do brzusia- i tatuś sobie ubzdurał ,że go to ciśnie dlatego kopie.
 
Heheh świetne są Wasze opisy:)
Mój mały to prawdziwy sportowiec... i to nocny... W dzień tylko od czasu do czasu sie poruszy... A kiedy tylko kładę się do łóżka zaczyna (nawet nie wiem czy można to tak nazwać) szaleć jak opentany:p:p Sama potrafię się aż wystraszyć co niektórymi kopniaczkami:p Ostatnio zaczął nawet wwiercać mi nóżki w brzuszek, widzę jak je wystawia. Rączkami szura mi po dole brzuszka co wrecz mnie łaskocze i odczuwam czasami tak jak by chciał już sie wydostać...

Najcudowniejsze uczucie jakie może spotkać kobietę:):):)

A najpiękniejsze jest to, że kiedy do niego pukam i mówię z moim K on odpowiada...:):):):):):) wspaniałe...:*
 
a ja dzisiaj jak mi cały brzuch skakał jak galareta, uznałam ze z Vi tak nigdy nie miałam:no:
ale to chyba dlatego ze teraz mam większy brzuch i mi mała ma miejsce a Vi nie miała miejsca więc tak nie kopała..
ale fajnie normalnie tak:-D
 
Moja ostatnie dwa dni taka spokojna była, ale dzisiaj to nadrabia zaległości. I chyba moje żebra zaczynają jej zawadzać bo próbuje je przestawić.
 
ja w porównaniu z pierwsza ciaza czuje non stop kopniaki, bez opamietania rozpycha sie jak moze w kazdy kat chyba zaglada :-)
 
Nasz Tymek to ma różne fazy, ale ogólnie szaleje o stałych porach.
6 rano jak tatuś wychodzi do pracy
9 rano mam idzie do WC a potem mały domaga sie śniadanka
w dzień troche jak mu się zachce i jak zjem coś dobrego
potem wieczorem ma dwie stałe pory
21 i 23 to najlepszy czas na fikanie
W nocy ostatnio mnie nie budzi choć o tez takie dni się zdarzały, ale za to uwielbia odgłos lejącej się wody do wanny czy zlewu, suszarke i odkurzacz, wtedy to harcuje, że ho ho...
 
A powiedzcie mi na jakiej wysokości kopią Was wasze skarby i na jakiej wysokości macie dno macicy.'
Bo mi mama ostatnio sprawdzała i mam jeden palec na pępkiem a Wy??
 
reklama
Ja mam 3 palce nad pępkiem, a małą czuję wszędzie podejrzewam że jest już w pozycji główkowej bo jak ma czkawkę to bardzo nisko czuję znowu jak kopie to żebra zbierają i żołądek, o nerkach już nie wspomnę.
 
Do góry