reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

Ja na początku też czułam co kilka dni, a tak od około tygodnia czuję kilka razy dziennie, zwłaszcza po południu i wieczorem jak już leżę w łóżeczku, to Mała wtedy sobie bryka w brzuszku :)
 
reklama
Dziewczyny czuję już swojego szkraba kochanego!
Najbardziej wieczorem w łóżeczku już i nawet czasami pod ręką poczuję wyraźny ruch!
 
Ja czuję mojego bąbelka codziennie, a od dziś kopniaczki czuć przez brzuch:-),więc już cała rodzinka ma kontakt z maluszkiem :-)
Mamusią które już czują swoje dzieciaczki GRATULUJĘ
 
dariaa i na Ciebie przyjdzie czas :-) powiem wam, że nasz Bądzio (wersja robocza imienia :p ) mało dziś kolizji nie spowodował, tak mi się wiertną w brzuchu jak by mi chciał przez pępek wyjść ( na co ja zrobiłam przeciągle aaaaaaeeeeeee ooOOOOOOOOOooo i M gwałtownie zahamował bo myślał ze chce nas coś rozjechać ... a to dzidzi :-D), ani to było przyjemne ani fajne :eek:... chyba nie lubi jak śpiewam w samochodzie ...:dry:
 
Ostatnia edycja:
Ja dzisiaj też czułam malucha głównie w samochodzie. I od kilku dni czuję już codziennie leciutkie puknięcia. Ale pod ręką jeszcze nie. Ale grunt, że w ogóle już czuję coś :D
 
też macie tak,że brzuszek wam zmienia kształt? dzisiaj np jak się obudziłam był mniejszy z jednej strony, jakby przeskoczył na drugą, z góry śmiesznie to wyglądało,poczekałam chwilę i ładnie się wyrównał, czyli maluch przewędrował?(nie leżałam wcześniej na boku, wszystko działo się na leżąco , na plecach)
 
Ja codziennie czuje Moją Kruszyne. Najbardziej jak gdzieś jade - samochodem czy tramwajem:-D najcześciej czuje jak jestem sama w ruchu a jak sie położe wieczorem to nic... Odpoczywa razem ze mną:-):-D
 
ja codziennie wieczorem i rano,
tak w ciągu dnia nie jestem się w stanie skupić nad dzicią kiedy szaleję z Vicky , albo kiedy sprzątam gotuję... czy cokolwiek robię....
 
reklama
Wszystkim Mamusiom, które czuja już swoją Kruszynkę gratuluję.
Ja od kilku dni coraz wyraźniej czuję mojego Synka, jest to raz albo dwa razy dziennie ale już inaczej niż wcześniej. Dzisiaj to nawet wydaje mi się, że poczułam rano jak jeszcze leżeliśmy w łóżku, że maluszek się przekręcał albo zrobił fikołka. Super uczucie.
 
Do góry