reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

reklama
śmiesznie będzie jak rozpakujemy się w tym samym dniu ;) chociaż u mnie w rodzinie to zawsze kobiety przenoszą ciążę o kilka dni, zobaczymy jak ze mną będzie ;)
 
U nas tez juz sie zaczelo :)
najpierw w niedziele jak siedzialam na sofie, potem we wtorek jak stalam przy garach to wyraznie kolo pepka po lewej stronie (jestem pewna, ze gdybym trzymala tam reke to poczulabym wybrzuszenie), a dzisiaj jak Aleksiu siedzial u mnie na kolankach to dostal kuksanca w plecki :) od brata lub siostry :)
pisze o tych wyraznych i zdecydowanych ruchach, bo caly czas czuje przesuwanie i babelki, ale te byly najbardziej wyczuwalne.
Dziwnie, inaczej troszke, bo przy Adim i Alusku to bylo nagle bum i potem juz kazdego dnia, a tu jakby delikatniej, subtelniej... :)
 
Albo nieśmiały chłopiec :-D i trzech muszkieterów będziesz miała Bubbles ;-) Gratuluję tym, co czują, ja ciągle nic.. eh.. zawsze jak tu wchodzę to Wam zazdroszczę :p
 
najśmieszniejsze jest to.. że ja jestem w sumie jedną z pierwszych do porodu , to moja 2 ciąża .. a nadal nic nie czuję ....:sorry2:

ale wam gratuluję wszystkim:tak:

Kamcia ja też jestem jedną z pierwszych do rozpakowania a jak narazie tylko jakieś delikatne i małowyczuwalne ruchy, a tak w ogóle to nie jestem wcale pewna czy to jest to. Dzisiaj tylko jak sie trochę postresowałam na drodze to czułam zywsze prądy w brzuchu ale żadne tam kopniaki czy coś....:-(
 
reklama
kochana na kopniaki to jeszcze dużo za cześnie... etraz chodzi o wyczucie własnie tych :prądów" lub innych takich własnie jakby szmerania, czy łaskotania..
a ja nadal nic ;-)
 
Do góry