reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki dzidziuniów

Mój mężulek też ciągle trzyma rękę i ma nadzieję że coś poczuje, a ja mu tłumacze że dzidzia jeszcze za malutka ...tzn ja czuje swoją na tyle delikatnie że na zewnątrz jak trzymam reke to nie, tylko od środka...ale on leci za każdym razem.nie moze sie juz doczekac :)
 
reklama
A moja dzidzia od paru dni strajkuje i nie daje znaku życia. na szczęście byłam dzisiaj u gina i słuchałam serduszka więc sie uspokoiłam. Każdy ma swoje gorsze dni i lubi pospać ;D ;D ;D
 
moj maly kopie juz tak, ze jak leze dotykajac brzuchem plecow narzeczonego to on czuje kopniaki!!!!! :laugh:
maluszek ma niezlego kopa ;)

zobaczycie, jak sie wasze maluchy rozkreca, to bedzie niezle ;D one naprawde maja duzo sily!
a jak sie mojemu maluszkowi czasem nie podoba jak siedze, ojoj, wtedy niezle daje znac o sobie!
powoli zaczynam sobie wyobrazac dlaczego czasem przyszle mamusie nie moga spac przez dzidziusia hihi
 
Kopniaczki to betka zobaczycie jaka fajowa jest czkawka. Cały brzuch wibruje i podskakuje ;D ;D ;D ;D
 
aniasorsha! moj sie bardzo podobnie zachowuje, tylko nie reaguje na jedzenie hihi
sama nie wiem co go kreci ;) na pewno jak sobie leze to kopie i rano budzi sie ze mna, a dzisiaj ruszal sie jak przygotowywalam koperty z zaproszeniami na slub ;D najslodsze jest jak sie uspakaja jak sie reke na brzuchu polozy

ostatnio to zauwazylam, ze kopniaki czuc juz nad pepkiem i jestem wciaz pod duzym wrazeniem tego jak moje malenstwo wysoko juz siega!

sumka, mama tez mi mowila, ze czkawka jest niezla albo jak male sobie raczke albo nozke pod zebra mamusi wpycha ;D ;D ;D
 
podobno jeszcze lepsze jest jak kopnie albo sie przeciaga i nogami pecherz nadepnie... kolezanka z pracy podobno kilka razy do toalety nie zdazyla ... ::)
 
mOja Kruszynka jak mówiłam juz regularnie się wierci-czuję ja tak nisko..i bardziej po lewej stronie..USG wykazało, ze ulożyla sie do dołu glówką- wiec mnie musi tam smyrac rączkami:)- teraz chyba śpi..zasnęła, ale jeszcze 20 min temu to wariowała bardzo:)..i uspakaja się glównie jak ja, maz położymy rękę na brzuszku i głaskamy..mówimy..i nagle cisza:)- ..tak też reaguje na naszego psiaka, ktory chyba ją wyczuwa:):) bo uwielbia ostatnio leżec mi obok, na brzuszku:):)..heh już Moja Klaudyś zdobyła serca domowników;)!
 
Moj maluch tez sie wierci bardzo, juz czuje ruchy coraz bardziej, na razie jeszcze kopniaczkow nie bylo ale pewnie niedlugo sie zaczna.
Szczegolnie daje o sobie znac jak cos zjem, wtedy sie zaczyna popis....:) :) :)
 
u mnie jeszcze nic nie czuc tak bym juz chciała to poczuc chociasz małe bąbelki lekarz mnie uspokaja ale jak widze opisy ze wy juz tak to juz bym chciała widzisz aniu jest1 dzień różnicy miedzy naszymi ciążami a ja jeszcze nic nie czuje nie myśle o tym czesto ale sa takie chcwile jak sobie leze i odpoczywam i głaszcze sie po brzuszku i nic wiem ze musze byc cierpliwa staram sie pociesza mnie to ze mój brzuszek już naprawde jest duży dzisiaj postaram sie wstawic zdjecie poprosze męza zeby mi zrobił i zobaczycie pozdrwawiam



 
reklama
Agusia24 czekaj, bo gwarantuje że to bedzie pod koniec tego tygodnia albo w przyszłym :D Ja poczułam pod koniec 17 tyg  :D
Teraz to juz bardzo kopie, jak ostatnio leżałam a mężuś sie wpatrywał to aż krzyknął bo było widać unoszenie sie górek. Myslę, że zmieniała wtedy pozycję, bo jak byliśmy w czwartek na usg to była główką do góry, a po tych wybrykach teraz jest główka w dół (wczoraj byłam po zwolnienie więc zobaczył) :D
buziaki  :D
 
Do góry