reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozwój psycho-fizyczny naszych pociech

reklama
Mada, a moze Ami jakas gimnastyczka kiedys zostanie? ;-):-)

A u nas jest nowa "zabawa" - wspinanie sie po szczebelkach w lozeczku i proby wychodzenia :baffled: Tylko, ze jak pewnego dnia uda sie jej calkiem wyspinac to spadnie na podloge :baffled: Wczoraj juz prawie jej sie udalo :baffled::-p W rogu skubaniec tak sie umie podniesc i podciagnac, ze jeszcze chwila i przelozy obie nogi :baffled:
 
Sandra- no... mieszkacie w górach... może z Saruni alpinistka wyrasta:-D

a my wczoraj mielismy próbę nocnikowa:-p

mała zawsze jak nalewam wode do brodzika to stoi , patrzy i sika na podłoge , wiec wczoraj posadzilismy ja koło brodzika na nocniku, posiedziala chwilke, wstała i nasikała na podłoge:baffled:
 
mała zawsze jak nalewam wode do brodzika to stoi , patrzy i sika na podłoge , wiec wczoraj posadzilismy ja koło brodzika na nocniku, posiedziala chwilke, wstała i nasikała na podłoge:baffled:
:-D:-D:-D:-D Widac lanie na podloge bardziej jej pasuje :-D:-D:-D
Ale powiem Ci, ze Sara tez przed kapiela prawie zawsze siknie na podloge :-)
 
:-D:-D:-D a moja sika do wanienki :zawstydzona/y:

Co do nowych umiejętności Oliwki, jak cos chce to wyciąga rączkę i mówi "da", Umie sama włączyć bajkę na dvd, wie który pilot jest od dvd (raz skończyła się bajeczka a pilota nie mogłam znaleźć i mówię do niej nie będzie bajeczki bo gdzieś wyniosłaś pilota, a ona biegiem do drugiego pokoju i przyniosła mi pilota, podała bym włączyła)

Pokazuje gdzie ma pępek i mówi "pepe" samodzielnie je kanapki i nauczyła się że jak ugryzie to ma odłożyć na stół, bo do tej pory kanapka lądowała na podłodze :tak:
 
Mada, dobre:-D:-D

mi tesciowa kiedys opowiadala, ze R. sikal jak tylko poczul pod tylkiem miekki fotel lub krzeslo, a jak narobil grubsza sprawe to wrzeszczal "kolo do dolu", do dzis nie wiadomo czemu:-D
 
Moja Wiki też z tych sikających przed kąpielą :-D. Na nocniczku ładnie siedzi i robi kupki. A dziś jak nalewałam małej wody do wanny to zauważyłam że skubaniec sama sobie włączyła wagę, odczekała aż się pojawi zero a następnie obiema stópkami na nią stanęła. Pewnie stwierdziła że od małego musi sobie wagę kontrolować :cool2:Oczywiście strasznie była z siebie przy tym zadowolona:happy2:
 
Alka też lubi nasikać obok kabiny:-)
wczoraj dostała dużego, żółtego teletubisia ode mnie, po prostu oszalała, całe popołudnie chodziła z "dzieckiem na ręce", poszła z nim spać oczywiście, a jak się rano obudziła to nikogo nie wołała tylko opowiadała tubisiowi naszą histroię rodzinną, chłop podsłuchiwał, było: tata, mama, baba, dada i tym podobne:-p
 
a ja jestem apodyktyczna i oschła matką:szok::cool: wg. babci K.

poniewaz mówie do mojego dziecka :

"kochanie prosze usiąść na krzesełku , ponieważ będziesz teraz jadła zupkę"

a nie jak powinna mówic matka uczuciowa:

"niuniuniu telaź będzieś mniamniusiać ziupke, na ksiesiełku "

:cool::confused2::eek::nerd::angry::wściekła/y::eek::crazy:
 
reklama
Nasza to od miesiąc achodzi a raczej biega. Na nosniku nie usiedzi bo juz wszedzie jest jej pełno. Za to każda szafke otworzy, telewizor przełancza. Trzeba ją strasznie pilnować. Ładnie pokazuje przedmioty, które chce. Kręci na nie głowa na widok jedzenia.
 
Do góry