reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych dzieci

reklama
Z Adasiem już ekstra się dogadujemy, tzn rozumiem go co do mnie mówi, normalnie szok. Jak coś chce to mówi choć, podaje rączkę , mówi: dziemy i prowadzi mnie tam gdzie chce mi cos pokazać, albo cos dostać. Coraz rzadziej musze sie domyslać o co mu chodzi.
 
Witajcie po długiej długiej przerwie,
Jak fajnie jest wrócić i poczytać, czuje się jakbym wróciła do starych psiapsiółek i znowu mogę włączyć się do rozmowy jakby nie było mnie tylko tydzień (a nie ładnych parę miesięcy).
Tak sobie czytm i czytam i podziwiam wasze maluszki. Super się rozwijają i robią wielkie postępy. Porównując Omara... hehe nie będę porównywać bo nie na tym rzecz polega. mMogę jedynie pochwalić się... Omar biega jak zawodowiec (chodzi też), rzuca piłeczkę, tańczy i jak zny.bardzo chce to pokarze swój nos, (moje) ucho, oko i pupe jak jest niegrzeczny. Potrafi trafi też naśladować jak tatuś krzyczy.Wie czego nie może robić i bardzo często to robi. Uwielbia bawić się z dzieć mi ale niestety nie ma ku temu wielu okazji. No i nie mówi... ale przyjdzie i na to czas :))
Pozdrawiam was serdecznie.Buziaczki
 
Mała śpi to mogę w skrócie opisać :) Dzisiaj sama potrafiła stać przez dłuższą chwilkę bez przytrzymywania. I w sumie myślałam, że na tym dzisiaj zakończy, ale jak doszło co do czego potrafi już dość spory kawałek sama przejść. Najbardziej mnie zaskoczyła gdy sama zmieniła kierunek :> Po prostu odwróciła się na pięcie i bez problemów poszła w drugą stronę :rofl2: Mała spryciula :)
 
reklama
Mała śpi to mogę w skrócie opisać :) Dzisiaj sama potrafiła stać przez dłuższą chwilkę bez przytrzymywania. I w sumie myślałam, że na tym dzisiaj zakończy, ale jak doszło co do czego potrafi już dość spory kawałek sama przejść. Najbardziej mnie zaskoczyła gdy sama zmieniła kierunek :> Po prostu odwróciła się na pięcie i bez problemów poszła w drugą stronę :rofl2: Mała spryciula :)

super! zaczna sie siniaki i guzy:-D:-D

jak ogladalam zdjecia hani, gdy wchodzila, gdzie mogla, to pomyslalam, ze moja julitke to nie pociaga. mylilam sie. ostatnie jej osiagniecia: skrzynka na zabawki, miseczka plasikowa z lazieknki, taki koszyczek na zabawki przy tablicy FP, probowlala na stolik edukacyjny, ale sie nie udalo, szafka pod zlewem:rofl2:
gdzie tylko stanie to patrzy, czy sie nie da nozyny zadrzec w gore i wejsc:-D:-D
 
Do góry