reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych dzieci

reklama
Maciuś właśnie klepiąc się po pieluszce powiadomił mnie w ten sposób, że zrobił kupę.:-):tak:Coś tam jeszcze przy tym gadał, no ale ja oczywiście nie zrozumiałam, bo on mówi w obcym języku:-D;-)
 
Jak :szok::szok::szok: na stojąco ja nie bym nie umiała

Jakbyś musiała to byś umiała:tak: Ja dziś byłam zmuszona i się udało:tak:
dokladnie ;-)

Pewnie tak wielki podziw dla Was :tak:

Szczerze mówiąc mi jest tak wygodniej :) Nie muszę szukać miejsca, żeby ją położyć.
nam ez jest tak duzo wygodniej. wrecz polecam ta pozycje do zmiany pieluchy

Mati nie kumuje jeszcze że ma robić siusiu i kupke do nocnika:no:ale to też po części moja wina :zawstydzona/y:bo jakoś go tego specjalnie nie uczę:no: zdarzy mi sie nieraz go posadzić ale jak widzę że on nie chce siedziec to sobie odpuszczam:zawstydzona/y:
a jak zrobi kupkę do pampersan to ja z nim odrazy ide pod kran :-Dbo on też należy do tych co nie lubi się przebierac i zmieniac pampersa:wściekła/y: ale pod kranem jest luzik bo on bardo lubi jak się go myje:tak::-) no a pampersa to już ubieramy na stojąco i to w biegu:-D
oj ja tez nie raz zasuwam za piotrusiem na kolanach a on ucieka z golym tylkiem :-D:-D
co do nocnika- ja uwazam, ze jest jeszcze za wczesnie. jak juz piotrus nauczy sie dobrze chodzic to bede go tego uczyla. zwlaszcza, ze chce go od razu uczyc sikania na stojaco.
 
Gratulacje dla Adasia :-)

co do nocnika- ja uwazam, ze jest jeszcze za wczesnie. jak juz piotrus nauczy sie dobrze chodzic to bede go tego uczyla. zwlaszcza, ze chce go od razu uczyc sikania na stojaco.

Ja zaczęłam przyzwyczajać Zuzie do nocnika jak zaczęła sama siadać (miała ok 8 miesięcy) i od razu jej się spodobał bo siedzenie było dla niej czymś atrakcyjnym teraz jak raczkuje i chodzi byłoby chyba trudniej
no ale ona nie sika na stojąco ;-)

u nas też pojawiły się nowe słowa : Kasia , Julian (imię kuzyna Zuzi) , kolczyk , baja (bajka w TV) , pić
 
reklama
W domu nie ogląda ale po paru wizytach u mojej mamy już wie co to baja na szczęście nie jest nimi zbytnio zainteresowana
a suwaczek rzeczywiście przydałoby się zmienić ale jakoś mi się nie chce:zawstydzona/y:
 
Do góry