reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj maluchow..Zabawy i zabawki

reklama
Klaudii tez nie wysypujemy wszytskich zabawek...bo "głupieje"..:-D:-D:-D...wyciagam kilka i wsio..wówczas skupia sie na nich i potrafi ładniej bawic.

Dzis poł dnia malowala kolorowanke:-)
 
Noemi do teraz bawila sie jedna ukladanka drewniana teletubicie...chyba z 5 godzin :szok: i banki robilysmy :-) terza wlasnie sie kompie i nadal je puszcza :-) Czyli worki z zabawkami poleza troche w piwnicy :-)
 
A moje dzieciaki wczoraj zostały obdarzone 3 workami zabawek:szok:Męża kolega z pracy dał im bo u niego są już niepotrzebne. Ale miałam wczoraj spokój jak oni to wszystko przerzucali. Wybrali sobie kilka zabawek do domu a reszte tu zostawiaja bo "mamusia im tak kazała":-DSzok co ja bym z tym w domu robiła. Ja ostatnio też się pozbywałam ich zabawek a tu nowe doszły:baffled: Mateuszowi najbardziej spodobała się lalka Michaela Jacksona która śpiewa i tańczy i mówi że on też będzie tak tańczył:laugh2:
 
u mnie zasada jest taka ze większość zabawek jest schowana w spizarni a częśc jest do zabawy wyciagnięta i jak się chce wyciągnąć nowa to do spizarni przynosimy 2 stare:-D
Mama chce iść po zabawki do spizarki ( idzie i ciagnie tlaktola i misia)
A co masz na wymianę
Tu pokazuje mi skarby
Tyle moze być czy mało?
Moze ale przynies jeszcze maly samochodzik
Moze być mała kopala (koparka)
Tak
No otwórz juz spizarke
Wchodzimy do sezamu i wybieramy:-D:-D:-D
 
Sylwia:-DSuper sposób. W mieszkaniu/w bloku ograniczenia powierzchniowe mam gigantyczne...:-(I spiżarke robię z mieszkania moich Rodziców;-):-D
 
a ja mieszkam na dwa mieszkania:sorry2:czesc zabawek Duska ma w PL..a czesc tu w Uk..sporo tych wiekszych narazie jest na ogrodzie..nie wiem gdzie je upchniemy..?wczesniej u siostry w szopie stały samochodziki/rowerki/namiocik/basenk itd,,,:confused: i tez u moich rodziców ma sporo zabawek..bo jak jest w PL to tam gł przebywa;-)..

Wczoraj zarzadziłam przystopowanie z kupowaniem zabawek...bo odkad odpieluszkowalismy mala - to tak...co wyjscie to zabawka- bo małej sie nalezy:sorry2:...itd...no i codziennie! po dwie zabawki targała do domu...w koncu juz powiedziałam mezowi, ze nie- bo raz nie mamy juz gdzie tego tzrymac- a dwa młoda uczy sie zapewne czegos takiego- co chce to mam!..i wszystko moge sobie kupic. ...a nie jest to dobre.
Jak ze mna jest to ja jej tłumacze Dusia odłuz teraz tego nie kupimy- rozumie..a jak z mezem..weźmie..potem wychodza ze sklepu ja pytam po co jej to kupiłes...a bo tak jej sie spodobało, ze nie chciała oddac..- nie ma!.:dry:..bo Ci córcia na głowe wejdzie:rofl2:
 
:szok:Ja tez już mam całe mnóstwo zabawek:-D teraz mówię wszystkim ze poprosimy o :
i tu wymieniam konkretna rzecz np terz chce taki fotelik z ikei:-D bo jak tak dalej pojdzie to otworzę hurtownie zabawek:szok:
A z Wojtkiem mam o tyle dobrze ze jak jestem z nim w sklepie to nigdy nie chce zabawek - bo jego tekst brzmi " nie chcę dziadek mi kupi" i oby tak dalej:-D
 
Wojtek, nieźle masz ;-)
Mnie kiedys moja mama rozbroiła. Byłam z Mikim w sklepie i pokazała mu dwa resoraki, żeby sobie jeden wybrał - niestety chiał oba:-D:-D:-DZ nami tak nie ma - jak jest cała półka samochodzików i mówie, że może jeden, to jest jeden. No ale Babcia jak to Babcia;-)
 
reklama
Do góry