reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

reklama
A u nsa bilans skończonych 8 miesiący wyglada następująco:
- mamy 3 ząbki: dwie dolne jedynki i górnego... kła ;)
- od 1,5 miesiaca raczkujemy
- od ponad miesiaca siadamy gdzie popadnie ( w tej chwili jest już to opanowane do perfekcji)
- od 3 tygodni stajemy - wszystko jest dobre do podparcia, a łóżeczko przestało byc łóżeczkiem a stało się super miejscem do wstawania :)
- od tygodnia chodzimy przy meblach
 
Jagooodka, fajniew ,że jesteś dawno Ciebie nie widziałam no to mały ma spore uzębienie moja dwa ząbki:) znaczy jeden tuż pod skórką może nawet już jest ale ja nie mogę zobaczyć narazie bo mała wypycha język.
Pięknie rozwiają się wasze maluchy. Moja siedzi ale sama się nie podnosi nie staje przy meblach nie raczkuje a raczej raczkuje do tyłu choć ma piękną pozycję do raczkowania. Kupiłam kulę myślałąm że za nią pójdzie ale nie chce. Co do nocek też padamy bo mała się często budzi a najgorsze to , że w nocy zbiera się Jej na zabawę.
 
Sarenko jakoś mało czasu mam, a ostatnio nawet myślałam co tam u Ciebie, czy dobrze.....
Beniaminek podobnie jak Twoja córeczka, raczkuje tylko do tyłu, Mallini nawet dobrze nie siedzi a o stawaniu nie ma mowy....
Za to rozgadany na całego :D
 
U mnie super mieszkamy sami i na[rawde jest fajnie:))) mam nadzieje ze i u Was wporzo
A faktycznie dziecko to zlodziej czasu:)
no i moja to mala przekupa mowi hey i ge to znaczy czesc ale fajnie:), zle to be bu a tak to nawija tatalata, a jak sie bardzo ciezy to piszczy w nieboglosy. robi pa pa nie nie i kosi kosi jak ma na to ochote oczywiscie:)
 
Jagooodka, fajniew ,że jesteś dawno Ciebie nie widziałam no to mały ma spore uzębienie moja dwa ząbki:) znaczy jeden tuż pod skórką może nawet już jest ale ja nie mogę zobaczyć narazie bo mała wypycha język.
Pięknie rozwiają się wasze maluchy. Moja siedzi ale sama się nie podnosi nie staje przy meblach nie raczkuje a raczej raczkuje do tyłu choć ma piękną pozycję do raczkowania. Kupiłam kulę myślałąm że za nią pójdzie ale nie chce. Co do nocek też padamy bo mała się często budzi a najgorsze to , że w nocy zbiera się Jej na zabawę.

Co do raczkowania za jakąś zabawką to mój Oli da się susić do kilku troczków tylko podążając za laczem :-D (lacze roolez)
 
No ponoc tak jest ze na poczatek dziecku latwiej do tylu.Nas pediatra wlasnie pytala czy raczkuje do tylu bo do przodu to jeszcze nie ale do tylu juz by mogl.
Z zebami u nas dalej cisza
 
sarenko u nas się trochę pokręciło, ale mam nadzieję, że niebawem wszystko się ułoży :tak:
Benito też robi i mówi papapa, kosi kosi, mówi nienie i kręci głową, woła mama am albo dajdajdań - to na picie ;) be jak coś nie smakuje, na pytanie jaki będzie duży podnosi wysoko rączki, całe dnie śpiewa AaaaAaaAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaa i bije sobie brawo a ogólnie śmieszek jest niesamowity :-D
 
reklama
Benito jaki zdolniacha:-)

my nie raczkujemy, siadamy na chwile sami i robimy czesc:-)Pieknie prawa raczke skarbus podaje:-)
 
Do góry