reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

A wlasnie,...Julka wyrosla z gondolki :) wiec od jakis 2 tygodni spaceruyjemy juz w spacerowce. No ale na szczescie moge kontrolowac jej polozenie wiec dalej tak na bardziej lezaco spacerujemy :) dobrze ze zime przetrwalysmy w gondoli, teraz w szkocji piekna wiosna wiec witamy sie z nia spacerowka :)))
 
reklama
Mój Oli wózka nie widział od jesieni:-(pewnie już z gondolki wyrusł.Ale co poradzi człowiek jak nawet nie mam gdzie z wózkiekm wyjechać bo na moim wygwizdowiu wszędzie zaspy po pachy a droga tak odśnieżona że z żadnym samochodem bym się nie mineła:-(czekamy więc na spacery do wiosny
 
A pozatym mój oliwiusz rwie się strasznie do siadania a ostatnio zaczeła już nawet do stawania :)ale Wam powiem tak szczerze że łobuz z niej straszliwy jeszcze z ranka to się chwilę sobą zajmie ale koło południa jeżeli nie wyjdziemy na spacerek bo na przykład pogoda jest koszmarna to masakra...nic nie mogę zrobić cały czas muszę ją zabawiać taka cwaniara:))poza tym pełza do tyłu co strasznie ja frustruję bo zamiast przybliżać się do zabawki to się oddala:))i oczywiście jest ryk...:))nio i jeszcze robi pompki :))heh
 
My tez juz w spacerowce,ale raczej na lezaco.W gondolii Maciek dotykal juz glowka i nozkami do krawedzi.Nie wiem,moze my jakas mniejsza mielismy?!Myslicie,ze mozna go juz wozic na siedzaco?Maly bylby taki szczesliwy.
 
Haha.Mój Oliwierek zaczą się na boki przewracać:-):-):-):-)Jupi w końcu jakiś konkret hehe.Troche się denerwuje bo na brzusio mu nie wychodzi,a raczej rączka mu przeszkadza.
 
Dzień dobry przedpołudniowo :-)
Meldujemy, że mamy pierwszego zębusia :tak: Dolną lewą dwójeczkę;-) Okupioną marudnymi dniami i dwoma masakrycznymi nockami :eek: :szok:
Teraz czekamy na więcej, bo widać już górną lewą dwójkę :-p
Tomek będzie wyglądał jak wilkołak
:-D :rofl2: :oo:
 
reklama
mili, mojej pannie też na początku przeszkadzała rączka, ale potem doszła jak tą rączkę zabrać ;-)

no ja nie wiem jak to bedzie.a najśmieszniejsze jest to że jak ta rączka mu przeszkadza to wraca z powrotem na plecki patrzy się właśnie na nią i krzyczy na swoją przeszkode:-D:-D:-Dkomicznie to wygląda:-)


Dzień dobry przedpołudniowo :-)
Meldujemy, że mamy pierwszego zębusia :tak: Dolną lewą dwójeczkę;-) Okupioną marudnymi dniami i dwoma masakrycznymi nockami :eek: :szok:
Teraz czekamy na więcej, bo widać już górną lewą dwójkę :-p
Tomek będzie wyglądał jak wilkołak :-D :rofl2: :oo:
Gratulujemy ząbka.U nas jedynie spuchnięte dziąsełko w okolicach dolnej lewej dwójeczki i kła.Jedynki nawet się nie ujawniają;-)
 
Do góry