reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

Gratuluje wszystkim pierwszych i drugich zabkow! :rofl2:

My pewnie poczekamy do 9mc.. czyli do lipca.. heehe:-D:-D:-D
 
reklama
No ja nie mam czym sie chwalic ...:sorry: my to jestesmy gdzies 100 lat za murzynami ;-)

A nieeee... przepraszam wczoraj Michal 2 razy powiedzial "MAMA" :-D
 
A ja też czekam kiedy Alusia się przewróci na brzuszek lub z brzuszka na plecy...chyba dupka za ciężka:-D Albo leniuszek po rodzicach. Czy już wszystkie wrześniowe dzieciaczki się przewracają?
 
A ja też czekam kiedy Alusia się przewróci na brzuszek lub z brzuszka na plecy...chyba dupka za ciężka:-D Albo leniuszek po rodzicach. Czy już wszystkie wrześniowe dzieciaczki się przewracają?
No ja sie ostatnio chwalilam,ze mi sie Kinia na brzuszek pierwszy raz wczoraj przewrocila a mamy dopiero 4,5 mc :rofl2:
 
Zuzia28 : nasz Mały się jeszcze nie bardzo przewraca (5 miesięcy i 6 dni) - do tej pory obrócił sie równo 3 razy i wcale go to nie kręci ;-) W sumie więc mozna powiedziec, że jeszcze się nie przewraca :-D
 
Gratulujemy ząbków!!!
u nas w repertuarze mamamamememei bebabab......i piski:)
a córcia wedle przysłownia tylko wołała tatatata i wywołąła sobie brata!
mały natomiast tylkomamamam
no a zęby chyba górne zaczynają dokuczać.
 
reklama
witam mamuśki :-)
u nas liczba ząbków 0 , ale wczoraj kolejna niespodzianka, młoda pierwszy raz pierwsze kroczki czworakowe do przodu zrobiła :tak: teraz to już nie przelewki, za chwilę zacznie mi czworakować po całym mieszkaniu :szok:
 
Do góry