reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

Henrietta moj sposob to przebieranie do jedzenia w byle co :-D bo juz nic innego nie dziala wczesniej oprocz sliniaka okrywalam go calego pielucha - marny skutek bo raczki ciagle w ruchu no i kopie przy karmieniu dlatego teraz ubieram go w te najgorsze ubranka a pozniej przebieram bo zazwyczaj jabluszka jje rano ;-)
Ale masz duzego dzieciaczka !! :-) ponad 7 kilosow no no moj wazy ledwo ponad 5 :zawstydzona/y: i ma ok 64 cm dlugi suchy jak tatus :-D


pociesz sie ,że jego tatuś też jest długi i suchy , on chyba po mamusi taki:-D- oczywiście po mamusi przed dietą , a sudocremu używam codziennie juz przy drugim dziecku i jest naprawdę super
 
reklama
Moj synek bedzie strasznym lobuzem !! ja juz to widze to takie rozbrykane dziecko ze wszedzie wejdzie :-D wiecie ile ja sie musze namecvzyc zeby mu teraz pampersa zmienic ??? wierci sie wije opiera stopkami i dupke w gore podnosi wygina gdzies ta glowe do tylu nogi gdzies na bok zarzuca :sorry2: to samo przy jedzeniu zje pol butli spokojnie a drugie pol zazwyczaj szukam butelki gdzies za lozkiem bo macha tymi rekami i ciagle mi ja wytraca :-D ale ma to chyba po mnie bo tatus spokojny :tak::-) do tego teraz jak trzymam go na rekach plecami do siebie i opieram jego glowke na swojej klatce to strasznie ja podnosi wogole nie chce lezec oparty tylko do przodu sie wychyla i dzwiga ta glowe :-) Wczotraj kupilam mu ksiazeczke nie sadzilam ze tak polubi czytanie jak przestawalam to siedzial cicho i sie gapil a jak czytalam to gadal razem ze mna no buzia mu sie nie zamykala :-D
 
A u nas etap fascynacji swoimi raczkami i paluszkami. I coraz piekniej i sprawniej chwytamy rozne zabaweczki :) cuuuuudnie
dokladnie:-) jak blisko raczki dam zabaweczke -Adi jakby wyciaga raczke po nia:tak:wogole nasze dzieci juz nie takietyci tyci, tylko takie konkretne bobaski prawda???;-)
 
Mój też juz główke dzwiga na całego, do tej pory jak go nosiłam tyłem do siebie opierał się o mnie, teraz głowa całkiem odklejona i sam ją już trzyma.
I nauczył się tak fajnie pokrzykiwać i wydawać całkiem inne dzwięki niż do tej pory :)
 
A ja myslalam,ze moja Kingus taka leniwa... niedlugo 3mc a z glowka... to tak na leniwego... jak ja poloze na brzuchy to lezy... a jak podam smoczka to zasnie.. a mi przeciez chodzi o to zeby podnosila glowe...:sorry2: i tak na 2 milimetry podniesie.. na dwie sekundy haha
 
reklama
hej :) ja wczoraj normalnie w szoku byłam moja Wiki tak się rozgadała że hej z dobre 1,5 godziny nawijała jakieś nowe słowka heh ale był ubaw a dzi od rana to samo heh mała gadulka
 
Do góry