reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

Ja kupując głęboki wózek najbardziej zwracałam uwagę na to żeby była duża gondola (ma posłużyć do kwietnia-maja) i pompowane skrętne koła(mają dać radę zaspom śnieżnym) kupiłam wózek el-jota i jestem z niego bardzo, bardzo zadowolona daje radę nawet przy tak śnieżnej zimie a gondola jest b. duża - jak mijam na spacerach inne głębokie wózki to jakbym mercedesem wymijała trabanciki ;-):-Dniestety przez to jest ciężki i nie daję rady sama go wnosić.
Spacerówkę będę kupowała patrząć już na coś innego - musi być leciutka i przewiewna bo będę jej używała wiosną i latem. A gdy nadejdzie zima za rok to mam do mojej gondoli spacerówkę dużą, masywną i ciężką ale wiem że taka na zimę jest najlepsza :tak:


Czyzby capri 4 ??? ;-) bo wlasnie taki sobie upatrzylam tyleze firmy mikado ale wygladaja identycznie ( no prawie ;-) ) jutro juz ma mi go kurier dostarczyc ja wzielam taki
 

Załączniki

  • 14_e8ff634627f9.jpg
    14_e8ff634627f9.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
reklama
Kamila czy u Twojego Kacperka to uczulenie na marchewkę wygląda tak jak u mojego Stasia na zdjęciu w załączniku?? bo od momentu kiedy wprowadziłam zupki z dnia na dzień wysypka się nasila i dziś wygląda już tak. zupki przygotowuję sama z warzyw wyhodowanych we własnym ogródku, więc reakcję na konserwanty można wyeliminować.. karmię synka piersią, butlę dostaje na weekendach gdy mam zajęcia na uczelni i na noc - wcześniej tak silnego uczulenia u niego nigdy nie było, zdarzały się czasami gdy zjadłam ser żółty i inne przetwory mleczne, ale lekarz wykluczył skazę i kazał mi jeść normalnie i rozszerzać dietę. Więc nie mam pojęcia z czego to się wzięło, podejrzewam właśnie marchewkę.. Może któraś z Was wie co to może być??
Tak ma taką samą wysypkę tylko troszkę mniejszą. Poszperaj w necie, ja właśnie znalazlam,że marchew też uczula.
 
Śliczniutki ten Capri:tak:. Mam nadzieję, że będzie się dobrze "woził":tak:.

Ten na zdjeciu to akurat moj Mikado Boston ale tez mam taka nadzieje ;-)


Zauwazylam ze Michal im pozniej idzie spac tym wczesniej mi wstaje rano :confused: wczoraj poszedl spac po 22 i wstal po 7 a przedwczoraj poszedl spac o 19 i wstal o 8.30 to byl chyba jego rekord ;-)
 
widze ze temat troche na wozki zjechał wiec wykorzystam hehe w moim wozku pęka mi ta gąbka na rączce jak sie prowadzi wozek myslicie ze da sie to jakos wymienic na nową? moj M ma w pracy tez taka gabke ale niewiem jakby to owinac i polaczyc wokol raczki, niedlugo mi pewnie peknie calkiem no i przez to troche niewygodnie sie trzyma wozek bo sie przesuwa i rozszerza to pekniecie coraz bardziej:baffled::confused:
 
Kochane o wózkach to może piszmy na "zakupach".

A ja mam do was pytanko. Czy wasze maluszki przekręcją się na brzuszek z plecków w obie strony? Mój Igoś przekręca sie dopiero od tygodnia i jest to wyłącznie przez lewy boczek. Czy tez tak miałyście?? A potem zacznie się przekręcac przez oba??
 
reklama
Do góry