reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

Ala jest za gruba, żeby się pzechylać. Mój słonik waży już 7 kg. Bardzo lubi chwytać grzechotkę na kółku. Robi to z wielką wprawą. A co do spania wykańcza mnie tym, że usypia koło 23. 6 godzin snu to dla mnie za mało.
 
reklama
No przyznam ze jak tam czytam o postepach Waszych pociech to trochę zazdroszczę.
Julka jeszcze tak mało podnosi główke, jeszcze sie nie przewraca na plecki, nie łapie...jestem spokojna bo wiem ze dzieci rowijaja sie w swoim tempie poza tym nadal jest malutka...prawie 3 miesiace a dopiero troche ponad 5 kilo :)
Czekam i czekam i czekam i czekam :)))))
 
henrietta hehe tylko uważaj na te małe uszka:tak:

a mój Filip to mały odmianek:sorry: w dzień śpi tylko w wózku zasypia jak ciąga butelke albo jak jeździmy tym wózkiem:rofl2:
zaś w nocy zasypia w łóżeczku i też jak pije z butli jak wezme go na tęce to płacze, jedynie w nocy przez sen trzymam go na rączkach i karmie hyhy;-)
zasypia o 20 jak mocno zmęczony to o 19 i śpi do 7 ale już od 5 się wierci i biorę go do siebie bo nie wyrabiam ze wstawaniem:rofl2:

a przewracac sie próbuje ale mu cięzko bo to klocek jest ma już chyba ponad 7,5 kg:eek:

a dziś mnie zaskoczył wziął do rączki zabawke i sobie nią machał o tak:
 

Załączniki

  • DSC03020.jpg
    DSC03020.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 32
A moja macha sobie smoczkiem jak sobie z buzi wyciagnie:-D:-D:-D oczywiscie przypadek haha ale i tak smiesznie wyglada :rofl2:
 
To prawda, każdy dzidziuś inny, każdy inaczej się rozwija, u nas widać temperamencik synusia, głośno protestuje jak coś mu się nie podoba, nie da sie nakarmić jak nie głodny, położyć jak chce oglądać, uśpić jak spać nie chce! ma już swój rytm, w zasadzie wszystko o właściwych porach. Uwielbia gadać i to tak " w powietrze" no albo do żyrandola:), można z nim już porozmawiać pięknie odpowiada jak sie z nim poguga czy ehe:) na leżaczku łapie już zabawki........
no i duży już ok 7ponad kg wiec sporo do noszenia, a matce kręgosłup już wysiada!
 
za to Hania jest maniakiem telewizyjnym i komputerowym.. przed ekranem to by mogła 24h.... Jak oglądam jakis film i trzymam ję przodem do siebie a tyłem do tv to sie tak wygina tak wykręca że jakimś cudem kącikiem oka zawsze ten ekran widzi i zachwycina piszczy ze mame oszukała... Poza tym też potrafi protestowac zwłaszcza jak ją ubieram na spacer.. tylko jednego nie kumam... jak jej ubieram bluzę polarową jako dres to nawet nie jęknie... a jak ubieram kurteczke z polarku taką ciut grubszą to jest histeria niesamowita..... o czapkach nie wspomnę.. dobrze że jeszcze nie potrafi odwiązac i z głowy zerwać bo wtedy musiałabym całkiem ze spacerów zrezygnować :eek:
 
Taaaak, ekran telewizora lub monitor są cool!!! a mamusia nie pozwala i jest ryk:szok:

No i ten bolący kręgosłup...wysiadam:-( a to dopiero 5,5 kg!:szok:
 
reklama
Wam bolą kręgosłupy..a mi nie wiem czemu stawy w kolanach....echhhh....czuję się jakbym była tuż przed emeryturą- tak mnie bolą....:eek::confused2:
 
Do góry