reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

Zyczenia dla Wszystkich jubilatow!!!
Witam pononownie po dlugiej przerwie!
Za kilkadni bedzie 10mc,wiec krotki bilans
-raczkuje z predkoscia swiatla
-staje przy wszystkim gdzie mozna i nie mozna
-gada,gada,gada i kloci sie po swojemu
-ciekawski na maksa,wszedzie wsadzi swoj nosek i lapki
-chodzi przy meblach
-5 zebow i 3 kolejne w drodze
-troche nie slucha rodzicow
-mama,tylko jak cos sie zlego dzieje
-nie umie(a moze bardziej,nie chce mu sie)trzymac samemu butelki
-uwielbia psy i kaczki
Pozdrawiamy!!!
 
reklama
Dla solenizantów najlepsze życzonka!:tak::-)

A my.....mamy pierwszego ząbka!!!:-):-):-) Nareszcie!:-)
Górna lewa jedyneczka:-)
 
GRATULACJE!! a u nas lekarka mowi ze idą idą juz ie przebijają a przebis sie cos nie mogą no i nic na wierzchu jeszcze nie ma :-(czekamy
Dziewczyny dajcie dzieciaczkom ,które ząbkują ogórka małosolnego przekrojonego na pół.Sól rozmiękcza dziąsełka i ząbki myk są na wierzchu.Nikolka zawsze wyssa całego tylko skórka zostaje:-), a jaka radocha przy tym i pokaz min skwaszonych hahaha:-D sposób mojej cioci, wypróbowany na trójce swoich dzieci.na prawdę polecam!!!

Bilans. 10 miesiąca:happy2:
-Nikolka raczkuje tak szybka że aż sapie przy tym:-D
-Chodzi ładnie za rączki,a nawet lepiej za jedną raczkę
-ma 6 ząbków i już widać 2 następne
-robi na nocnik jeśli się ją posadzi,bo wołać jeszcze nie umie;-), aby tak juz zostało, zawsze to ta pielucha do przodu:tak:
-robi tany,tany,pa,pa,kosi,kosi,pokazuje jaka duża urośnie ,jakie dobre klepiąc się po brzuszku:-D,śpiewa nanana ,naśladuje jak robi piesek, kaczuszka, kotek,ogólnie to gada,gada, i gada.mówi tata a mama bardzo rzadko :-(

brak postępów w

-nadal nie weźmie do ust mleka z butelki tylko cyc cyc i jeszcze raz cyc.
-nie śpi w łóżeczku tylko w wózku albo w łóżku ze mną
-bardzo się cieszy jak sie na nią krzyczy, albo czegos zabrania,śmieje się niesamowicie i robi wszystko to czego jej nie wolno a przy tym ma wytknięty język i zerka czy się na nią wszyscy patrzą.:szok::wściekła/y:Strasznie łobuzuje!!!

No i od poniedziałku wracam do pracy,Nikolka będzie z tatą.Na szczęście tylko na 7 godzin bo przysługują mi 2 przerwy na karmienie więc godz. wcześniej kończę:tak:
Nie wiem jak to zniesie Nikola ,na pewno lepiej niż ja:-(NIe rozstawałam się z nią od narodzin dłużej niż pół godziny:wściekła/y:BĘDZIE CIĘŻKO!!!
 
reklama
Borysku gratuluję ząbeczka:)))
Wiki i Ty niedługo zaskoczysz mamusię jak Ją capniesz zębiskami:)
MY tez pięknie raczkujemy, staejmy przy czym się da, próbujemy stać bez trzymanki i nam się udaje, gadamy, tańczymy krzyczymy. Pokazujemy jaka duża będe i gdzie mam uszko. Oczywiście bijemy brawo i robimy kosi kosi, papa, zdejmujemy bluzkę jak mama nas ubiera, jak mama mói nie nwolno to kre cimy główką i w płacz. A i już nie umiem złapać kupki w nocniczek, załatwiamy swoją potrzebę szybko w majty lub w pieluszkę :( ALe strasznie lubi pływać, oczywsićie trzymana, bo ja się boję choć mała kladzie się na wodzie lub kupiłam Jeje rekawki i koło z majtkami i pływa:)
 
Do góry